6oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Winter activity

W Talarii nie boimy się zimy! Zachęcamy do czerpania z niej korzyści.

Previous page

W ofercie zimowych aktywności zaplanowaliśmy wiele propozycji, dzięki którym czas spędzony w Trojanowie może być połączeniem fantastycznej zabawy z dbałością o zdrowie i dobrą kondycję.

Jeśli uważasz, że zima to okres, w którym najchętniej wygrzewasz się pod kocem z dobrą książką i ciepłą herbatą, nadrabiasz zaległości w nieobejrzanych filmach, a wejście na wagę jest dla Ciebie wyzwaniem, my udowodnimy Ci, że ten czas możesz spędzić inaczej! Oto nasze argumenty.

ZIMOWY JOGGING

Bieganie w okresie zimy to wyzwanie dla odważnych. Gdy na zewnątrz prószy śnieg, mróz daje się we znaki, a zimne powietrze nie ułatwia oddychania, wyjście na trening wymaga samozaparcia. Wystarczy przełamać się i poczuć siłę, energię i radość z treningu.

SPACERY ZIMOWĄ PORĄ

Dla tych, którzy nie przepadają za bieganiem, proponujemy spacery po parku na terenie kompleksu. Spacer dotlenia nasz organizm, a tym samym poprawia nasze samopoczucie.

NORDIC WALKING

Ta forma ruchu może być doskonałą alternatywą dla spacerów. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i nasze zdrowie. Wzmacnia odporność organizmu, co jest bardzo istotne w okresie jesienno - zimowym. Aktywność ta polecana jest również dla seniorek, gdyż regularny trening poprawia krążenie oraz funkcjonalność układu oddechowego. Dodatkowo kijki utrzymują nie tylko równowagę podczas marszu, ale i chronią przed upadkiem.

Jeśli nie korzystałaś dotąd z tej formy aktywności zapytaj nas o Instruktora, który nauczy Cię podstawowych technik Nording Walking.

QUADY

Jeśli jesteś fanem mocnych wrażeń i lubisz, gdy adrenalina spogląda Ci w oczy, to jest propozycja właśnie dla Ciebie! 25 ha terenu, na którym znajduje się Talaria, to idealna szansa, aby skorzystać z tak doskonałej zabawy jaką jest jazda na czterokołowych quadach. Jest to dodatkowo świetna forma odstresowania się. Zatem namów znajomych… i jazda!

BIESIADA PRZY OGNISKU

Zapraszamy na niezapomniane biesiady przy ognisku w naszej „Rybaczówce”. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy rozgrzewające napary z ziół lub poczęstujemy Cię jedną z naszych wyśmienitych nalewek.


A jeśli nie przepadasz za niską temperaturą i mrozem, zachęcamy do skorzystania ze Strefy Cardio,  Świata Aqua & Sauna, Domku Ziołowego, My Bania czy Hammamu.

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close