Niedziela, 06/05/2018

"Jestem emocją" - warsztaty z Anną Samusionek

Anna Samusionek podzieli się swoimi doświadczeniami z publicznością na spotkaniu warsztatowym „ Jestem emocją”.

 

Anna Samusionek na co dzień pracuje na planie serialu „Na Wspólnej”, w którym wciela się w postać właścicielki agencji nieruchomości Ilony Zdybickiej. Nie rezygnując z aktorstwa, szuka jednak także innych sposobów na spełnienie zawodowe.

Trzy lata temu Aktorka po raz pierwszy zaprezentowała publiczności swój sposób na radzenie sobie ze złymi emocjami, które ułożyła w interaktywne warsztaty „Jestem emocją”.

Publiczność entuzjastycznie zareagowała  na odegrane scenki emocjonalne, w których miała też okazję uczestniczyć, dlatego też projekt jest realizowany w różnych miejscach w Polsce. 

Najbliższe spotkanie Anny Samusionek z publicznością odbędzie się  już 6.05.2018 o 17:00 w Talaria SPA w Trojanowie i będzie miało charakter charytatywny, wspierający Fundację Wiedza i Rozwój. Organizatorzy przewidują obecność ok. 150 gości oraz wielu reprezentantów mediów. Wydarzenie poprowadzi Michał Misiorek, dziennikarz show – businessowy.

 

Partnerzy: Gusto Premium, Talaria SPA, Świece Miolor, Creovaria, Classic Watch, Chronostar, AllMed, Biohyalux, Curamed Beauty Line, Opticcollet, Any Bloom Design for you, Lilys Litle Corner, Shintai, Fundacja Wiedza i Rozwój.

 

Patroni medialni: modaija.pl, urodaizdrowie.pl, kobietamag.pl, women-news.pl, faceandlook.pl, planetakobiet.com.pl, imperiumkobiet.pl, lawbusinessquality.pl,oczy.mag.pl, towntrendy.pl,beautyfashionhealth.pl,mojaharmoniazycia.pl,ATV,flesz.news, creativemagazine.pl

 

https://www.facebook.com/warsztatyjestememocja/

produkcja wydarzenia: https://www.facebook.com/promotioninstytutevents/

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close