Piątek, 20/04/2018

Weekend z orientem

Taniec brzucha – Czy ma swoje korzenie w haremie? ;)

 

SOBOTA, 21.04.2018r. (sala Oranżeria)

Zajęcia teoretyczne i praktyczne

 (start 10:00, czas trwania ok. 2 h)

Przyjdź i dowiedz się czym jest taniec brzucha i dlaczego tancerki brzucha wolą nazwę taniec orientalny :) Podczas potkania instruktorka i tancerka zespołu ZAHRA Kamila Olszewska (Maisha) przybliży najciekawsze, często bardzo zaskakujące aspekty dotyczące tego stylu. Uczestniczki będą miały okazję spróbować swoich sił i opanować podstawowe ruchy tańca brzucha, a także poznać orientalne rekwizyty (assaya/woal/fanvail/skrzydła IZIS)!

 

NIEDZIELA, 22.04.2018r. (sala Oranżeria)

zOrientuj się na taniec (start o 10:00, czas trwania ok. 1.15 min)

Przyjdź i przekonaj się czym jest taniec brzucha. Taniec w kobiecym gronie to czysta przyjemność! Podczas zajęć uczestniczki poznają podstawowe ruchy obowiązujące w tańcu orientalnym i nauczą się krótkiej choreografii.

Prosimy zabrać ze sobą strój typu legginsy i dowolny podkoszulek (góra i dół w innych kolorach). Tańczymy boso lub w skarpetkach.

 

UCZESTNICTWO W ZAJĘCIACH DLA NASZYCH GOŚCI GRATIS

Harmonogram może ulec zmianie.

 

Zarezerwuj dowolny pakiet pobytowy i ciesz się z uczestnictwa w warsztatach - KLIKNIJ TUTAJ

 

Zajęcia poprowadzi:

Kamila Olszewska (Maisha)

Doświadczona tancerka oraz instruktorka tańca brzucha. Przygodę z tańcem zaczęła jako dziecko trenując taniec towarzyski. Od 10 lat zakochana w oriencie a szczególności w stylu andaluzyjskim oraz w energicznym drum solo. Często sięga po takiej rekwizyty jak woal czy jedwabne wachlarze. Niezwykle ciepła i obdarzona pięknym uśmiechem. Jej taniec to esencja kobiecości i elegancji. Uczennica wielu międzynarodowych gwiazd. Manager zespołu ZAHRA, dba o idealne opracowanie każdego programu występu, tak aby każde spotkanie z tańcem orientalnym, na długo pozostało w pamięci widzów. Jurorka mistrzostw tańca orientalnego. Od niedawna także miłośniczka hawajskiego tańca Hula.

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close