7oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Modelujące momenty Talarii

Zabiegi i rytuały modelujące sylwetkę, wyszczuplające i antycellulitowe

Poprzednia strona

BANDAŻE AROSHA Z MASAŻEM ANTYCELLULITOWYM (AROSHA)

 

Czas trwania: do 75 minut                                  Cena: 290 PLN

 

VINUSHAPE – RADIOFREKWENCJA + KAWITACJA – ZABIEG Z MASAŻEM PRÓŻNIOWYM VACUUM

Zabieg z masażem próżniowym vacuum (brzuch i uda lub uda i pośladki). Synergiczne połączenie radiofrekwencji z masażem próżniowym vacuum i kawitacji. Nowa technologia super puls i vacuum daje maksymalne efekty w redukcji cellulitu oraz modelowaniu sylwetki jak przy endermologii, bez uczucia bólu. Zabieg przyspiesza metabolizm komórkowy, powoduje wzrost mikrokrążenia oraz tlenu w komórkach, co wspomaga procesy lipolizy (redukcji komórek tłuszczowych) oraz produkcję nowych włókien kolagenowych i elastyny. Okolica zabiegowa do wyboru – uda (przód i tył) lub brzuch i pośladki.

Czas trwania: do 90 minut                                  Cena: 290 PLN

 

PIĘKNA I SZCZUPŁA – 3 W 1 – MAKSIMUM EFEKTU VINUSHAPE + BANDAŻE AROSHA

Maksimum efektu Vinushape + bandaże Arosha. To innowacyjne, synergiczne połączenie trzech technologii: radiofrekwencji z masażem próżniowym vacuum i kawitacji, uzupełnione o nasączone składnikami aktywnymi bandaże, daje najlepsze efekty w redukcji cellulitu czy modelowaniu sylwetki. Efekt widać już po pierwszym zabiegu. Różnorodność zastosowania wymiennych głowic i odpowiednich bandaży pozwala na dopasowanie zabiegu do indywidualnego problemu i każdego rodzaju skóry, bez względu na wiek. Uda i brzuch lub brzuch i pośladki.

Czas trwania: do 120 minut                                Cena: 420 PLN

 

CZEKOLADOWE WYSZCZUPLANIE – 2 W 1 – MAKSIMUM EFEKTU VINUSHAPE + ODŻYWCZY OKŁAD Z MASAŻEM CZEKOLADĄ

To słodka odmiana zabiegu ujędrniającego i wyszczuplającego, łącząca właściwości kawitacji, radiofrekwencji i masażu próżniowego z masażem manualnym odżywczymi składnikami czekolady. „Pochłaniając” czekoladę, pozbywasz się cellulitu! Już sama ta myśl poprawia nastrój.

Uda i brzuch lub brzuch i pośladki:

Czas trwania: do 90 minut                                  Cena: 320 PLN

 

PUSH UP – PIĘKNY BIUST – ZABIEG Z MASKĄ LUB BANDAŻAMI (AROSHA)

Jest to zabieg widocznie poprawiający wygląd biustu i modelujący jego kształt. Aktywne koncentraty, którymi nasączone są bandaże, a także maska tworzą mikrosiateczkę liftingującą na kształt „niewidzialnego biustonosza”, zapewniając szybki efekt push-up. Zabieg skutecznie poprawia jędrność, elastyczność i gładkość skóry.

Czas trwania: do 45 minut                                  Cena: 240 PLN

 

REPAGEN BODY

To zabieg wspomagający spalanie tkanki tłuszczowej o działaniu antycellulitowym. Stosowany jest na problematyczne partie ciała, w których nagromadzona tkanka tłuszczowa jest bardzo oporna na wszelkie diety i ćwiczenia. Wykorzystanie bandaży z linii Alternative Medical Body Bandage Coffee oraz Body Bandage Slim zwiększa efektywność zabiegu. Bandaże wykorzystywane w zabiegach modelujących ciało nasączone są wyciągami z tygrysiej trawy, algi Fucus Vesiculosus, kofeiną, ekstraktem bluszczu i escyną. Dzięki ich aktywności biologicznej dochodzi do przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej, pobudzenia komórkowej przemiany materii, a także silnego napięcia skóry.

UDA I POŚLADKI LUB BRZUCH

Czas trwania: do 45 min Cena: 240 PLN /owijanie bandażami dostosowanymi do potrzeb skóry

Czas trwania: do 60 min Cena: 290 PLN /peeling + bandaże + balsam

Czas trwania: do 90 min Cena: 390 PLN /peeling + masaż + bandaże + balsam

 

LEKKIE NOGI – MODELUJĄCY MASAŻ NÓG SLIM LINE (KURLAND)

To zabieg przeznaczony dla osób zmagających się z problemem „ciężkich nóg”. Specjalna technika masażu stemplami z zawartością oliwnego mydła gwarantuje natychmiastowy efekt schłodzenia i poprawy krążenia, a w konsekwencji usprawnia krążenie limfatyczne.

Czas trwania: do 45 minut                                  Cena: 150 PLN

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij