22oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Modelujące momenty Talarii

Zabiegi modelujące sylwetkę, wyszczuplające i antycellulitowe

Poprzednia strona

PIĘKNA I SZCZUPŁA – 3 W 1 – MAKSIMUM EFEKTU VINUSHAPE + BANDAŻE AROSHA (AROSHA)

To innowacyjne, synergiczne połączenie trzech technologii: radiofrekwencji z masażem próżniowym vacuum i kawitacji, uzupełnione o nasączone składnikami aktywnymi bandaże Arosha, daje najlepsze efekty w redukcji cellulitu czy modelowaniu sylwetki. Efekt widać już po pierwszym zabiegu. Różnorodność zastosowania wymiennych głowic i odpowiednich bandaży pozwala na dopasowanie zabiegu do indywidualnego problemu i każdego rodzaju skóry, bez względu na wiek.

UDA I BRZUCH LUB BRZUCH I POŚLADKI

Czas trwania: do 120 minut     Cena: 420 PLN

 

VINUSHAPE – RADIOFREKWENCJA + KAWITACJA – ZABIEG Z MASAŻEM PRÓŻNIOWYM VACUUM (AROSHA)

Synergiczne połączenie radiofrekwencji z masażem próżniowym vacuum i kawitacji. Nowa technologia super puls i vacuum daje maksymalne efekty w redukcji cellulitu oraz modelowaniu sylwetki jak przy endermologii, bez uczucia bólu. Zabieg przyspiesza metabolizm komórkowy, powoduje wzrost mikrokrążenia oraz tlenu w komórkach, co wspomaga procesy lipolizy (redukcji komórek tłuszczowych) oraz produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Okolica zabiegowa do wyboru – uda (przód i tył) lub brzuch i pośladki.

UDA (PRZÓD I TYŁ) LUB BRZUCH I POŚLADKI

Czas trwania: do 90 minut     Cena: 320 PLN

 

BANDAŻE AROSHA - WYJĄTKOWE ZABIEGI ANTYCELLULITOWE, MODELUJĄCE I UJĘDRNIAJĄCE (AROSHA)

Zabiegi oparte na zastosowaniu elastycznych bandaży nasączonych składnikami aktywnymi na partie ciała, które chcemy wyszczuplić i ujędrnić, lub te zagrożone cellulitem (brzuch i uda) czy też zastojami wodnymi (całe nogi).

BRZUCH I UDA LUB CAŁE NOGI

Czas trwania: do 75 minut     Cena: 320 PLN

 

BANDAŻE AROSHA Z MASAŻEM ANTYCELLULITOWYM  LUB PRÓŻNIOWYM (AROSHA)

Czas trwania: do 75 minut     Cena: 320 PLN

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij