5oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Масажі

Podaruj sobie chwilę relaksu...

Poprzednia strona

MASAŻ DETOKSYKUJĄCY by TALARIA – DETOKS & RELAKS

 

Autorski masaż detoksykujący polegający na połączeniu techniki modułowego masażu klasycznego oraz masażu bańką chińską, z użyciem soli zasadowej dra Jentschury oraz oleju kokosowego. Oprócz relaksu i odprężenia, masaż ten to pierwszy krok do oczyszczenia organizmu z toksyn i ważny element terapii zasadowej.

Czas trwania: do 60 minut                                  Cena: 200 PLN

 

PEELINGUJĄCY MASAŻ CIAŁA

Doskonałe połączenie masażu odprężającego oraz kosmetyków poprawiających jakość i wygląd skóry. Masaż połączony z zapachem olejku mandarynkowego pozwala pozbyć się skutków stresu związanych z nadmiernym napięciem mięśni.

Czas trwania: do 55 minut        Cena: 250 PLN

 

MASAŻ LOMI LOMI BY TALARIA (wykonywany przez mężczyznę)

Lomi Lomi to niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach, wywodzący się z Hawajów. Hawajczycy rozumieją zdrowie jako swobodny, płynny ruch energii w ciele, dlatego uzdrawianie traktują jako uruchomienie takiego przepływu. Charakterystyczne płynne i długie ruchy stosowane w Lomi Lomi, w połączeniu z pracą na głębokich tkankach i wszystkich stawach, umożliwiają uwolnienie wielu warstw napięcia i stresu oraz przywrócenie harmonii na poziomie ciała, umysłu i duszy.

Czas trwania: do 90 minut        Cena:300 PLN

 

MASAŻ ŚWIECĄ pielęgnujący i nawilżający

Jest to masaż naturalną świecą, który sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku.

Czas trwania: do 55 minut                                  Cena: 220 PLN

 

AJURWEDYJSKI DOTYK

Masaż wykorzystuje olejki eteryczne dobrane do doshy danej osoby. Techniki masażu są różne od bardziej tradycyjnych do klasycznych. Podczas masażu uciskane są specjalne punkty, które odpowiedzialne są za przepływ energii w ciele. Masaż ten usuwa skutki długotrwałego stresu, oczyszcza i przywraca siły witalne oraz wewnętrzną harmonię.

Czas trwania: do 55 minut                                  Cena: 270 PLN

Czas trwania: do 90 minut                                  Cena: 320 PLN

 

TERAPIA LA STONE - MASAŻ KAMIENIAMI

Połączenie rozmaitych technik masażu rozgrzanymi kamieniami bazaltowymi oraz zimnymi marmurowymi i półszlachetnymi kamieniami energetycznymi. Doprowadza do pozytywnego przekrwienia w każdym rejonie ciała, łagodzi napięcie i zmęczenie mięśni oraz stawów, wspomaga ich regenerację. Nowa inspiracja dla tych, którzy chcą poznać odczucia na innym poziomie niż w masażu klasycznym. Natomiast dzięki kosmetykom skóra zostaje wygładzona i nawilżona zachowując zdrowszy wygląd.

Czas trwania: do 65 minut                                  Cena: 250 PLN

 

ANTYSTRESOWY LUB AROMATERAPEUTYCZNY MASAŻ CIAŁA STEMPLAMI

Relaksujący masaż na ciepłym piasku lub miękkiej leżance. Masaż całego ciała z wykorzystaniem technik relaksacyjnego masażu klasycznego i masażu ciepłymi olejami lub stemplami kwarcowymi. Rozluźnia mięśnie, poprawia ukrwienie skóry, stymuluje krążenie, łagodzi objawy stresu.

Czas trwania: do 55 minut                                  Cena: 220 PLN

 

MASAŻ PRENATALNY "MAMA I DZIECKO"

To uznany sposób zapewniania przyszłej mamie komfortu i lepszego samopoczucia. Najnowsze badania potwierdzają, że jest on bezpieczną i przyjemną terapią, która wyraźnie poprawia stan fi zyczny i psychiczny, zarówno kobiety w ciąży, jak i oczekującego na przyjście na świat dziecka. Stosowany regularnie sprawia, że kobieta doświadcza głębokiego relaksu, nabiera zaufania do możliwości własnego ciała, co znacząco zmniejsza strach przed porodem i ułatwia współpracę położnej z rodzącą w czasie porodu.

Czas trwania: do 65 minut                                  Cena: 250 PLN

 

ZIOŁOWY MASAŻ CIAŁA

To wyjątkowo relaksujący masaż całego ciała, połączony z oczyszczającym, pielęgnacyjnym lub regeneracyjnym rytuałem dla skóry. Łączy technikę klasycznego masażu z terapią ciepłem prz użyciu ziołowego stempla. To odpoczynek dla mięśni, pielęgnacja dla skóry i relaks dla umysłu.

Czas trwania: do 55 minut                                  Cena: 250 PLN  

 

TWÓJ KLASYCZNY LUB RELAKSACYJNY MASAŻ "NA MIARĘ"

Masaż klasyczny całego ciała dopasowany do indywidualnych potrzeb – kondycyjny, witalizujący na specjalnej mieszance olejów z pestek winogron. Do Twoich potrzeb i maksymalnego efektu dopasowujemy nie tylko balsamy i olejki eteryczne, ale także technikę: intensywność i szybkość ruchów.

Czas trwania: do 55 minut                                  Cena: 180 PLN

 

TERAZ PLECY - TYBETAŃSKI MASAŻ REZONANSOWY. SPECJALNOŚĆ TALARII!

To połączenie naturalnych balsamów, ziół i olejów oraz różnorodnych terapii dla maksymalnego efektu – zrelaksowania mięśni pleców. To jednocześnie połączenie masażu klasycznego z masażem bańką chińską, gorącą rolką wg dr Kneippa oraz masażem dźwiękiem mis tybetańskich.

Czas trwania: do 55 minut                                    Cena: 180 PLN

 

OGNISTY MASAŻ CIAŁA NA CIEPŁYM PIASKU Z ROZGRZANIEM PLECÓW I KRĘGOSŁUPA

To wyjątkowy zabieg na ciepłym piasku kwarcowym oparty na technikach masażu klasycznego i sportowego, zakończony energetycznym rozgrzewającym rytuałem z ogniem (wywodzącym się z medycyny tybetańskiej). Zabieg z ogniem obniża poziom kortyzolu – hormonu stresu, wzmacniając system immunologiczny. Specjaliści twierdzą, że właściwości prozdrowotne zabiegu ogniem są porównywalne ze skutkiem kilku masaży klasycznych. Ognisty masaż nie tylko doskonale relaksuje, jest też rekomendowany osobom cierpiącym na bóle związane ze stresem czy długotrwałą pozycją siedzącą podczas pracy.

Czas trwania: do 60 minut                                  Cena: 220 PLN

 

OGNISTY MASAŻ PLECÓW NA CIEPŁYM PIASKU

Klasyczny masaż pleców z rozgrzaniem spiętych mięśni ciepłem ognia, wykonywany na rozgrzanym piasku kwarcowym. Witalizuje i relaksuje zmęczone plecy oraz głębokie mięśnie przykręgosłupowe, dodaje nowej energii.

Czas trwania: do 30 minut                                 Cena: 110 PLN

 

ANTYCELLULITOWY MASAŻ MIODEM detoks i regeneracja

Masaż miodem jest zabiegiem oczyszczającym i wzmacniającym system immunologiczny. Pobudza krążenie krwi oraz limfy, wyciąga toksyny z głębszych warstw, stymuluje oczyszczanie komórkowe, dotlenia i relaksuje.

Czas trwania: do 45 minut                                 Cena: 250 PLN

 

ANTYCELLULITOWY MASAŻ MIODEM detoks i regeneracja

Masaż miodem jest zabiegiem oczyszczającym i wzmacniającym system immunologiczny. Pobudza krążenie krwi oraz limfy, wyciąga toksyny z głębszych warstw, stymuluje oczyszczanie komórkowe, dotlenia i relaksuje.

Czas trwania: do 45 minut                                 Cena: 250 PLN

 

MASAŻ MIODEM częściowy

Czas trwania: do 25 minut                                 Cena: 130 PLN

 

MASAŻ PLECÓW

Masaż nastawiony na rozluźnienie mięśni krzyżowo-lędźwiowych i przykręgosłupowych wzdłuż całego kręgosłupa oraz mięśni karku i szyi. Doskonały na bolące i napięte mięśnie oraz jako relaks.

Czas trwania: do 25 minut                                 Cena: 90 PLN

 

MASAŻ CZĘŚCIOWY

Masaż wybranej partii ciała (plecy, nogi, uda i pośladki, ręce, stopy, dłonie, głowa).

Czas trwania: do 25 minut                                 Cena: 90 PLN

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij