3oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Масажі

Podaruj sobie chwilę relaksu...

Poprzednia strona

MASAŻ ZASADOWY by TALARIA – DETOKS & RELAKS

Autorski masaż detoksykujący polegający na połączeniu techniki modułowego masażu klasycznego oraz masażu bańką chińską, z użyciem soli zasadowej dra Jentschury oraz oleju kokosowego. Oprócz relaksu i odprężenia, masaż ten to pierwszy krok do oczyszczenia organizmu z toksyn i ważny element terapii zasadowej.

Czas trwania: 60 minut                                  Cena: 200 PLN

 

MASAŻ PIANĄ  – OCZYSZCZANIE I DETOKS

Ten masaż pianą wywodzący się z Dalekiego Wschodu wykonywany na ciepłym kamieniu, to wyjątkowe połączenie zabiegu oczyszczającego ciało (peeling gniazdkiem sizalowym + masaż pianą z mydła oliwek). Prawdziwa uczta dla zmysłów i oczyszczanie ciała.

Czas trwania: 60 minut                                  Cena: 220 PLN

Masaż z maską na włosy:

Czas trwania: 65 minut                                  Cena: 240 PLN

 

MASAŻ MIODEM CAŁEGO CIAŁA – DETOKS I REGENERACJA

Masaż miodem jest zabiegiem oczyszczającym i wzmacniającym system immunologiczny. Pobudza krążenie krwi oraz limfy, wyciąga toksyny z głębszych warstw, stymuluje oczyszczanie komórkowe, dotlenia, odstresowuje i relaksuje.

Masaż na całe ciało:

Czas trwania: 65 minut        Cena: 250 PLN

 

PERMANENT CONTOUR

To wyjątkowo relaksujący masaż całego ciała, połączony z oczyszczającym, pielęgnacyjnym lub regeneracyjnym rytuałem dla skóry. Łączy technikę klasycznego masażu z terapią ciepłem ziołowym stemplem. To odpoczynek dla mięśni, pielęgnacja dla skóry i relaks dla umysłu. Wybierz stempel odpowiedni dla chwili i efektu: odmładzający i wygładzający – czerwone wino, harmonizująco-oczyszczający – old India, nawilżająco-odmładzający – jabłko.

Czas trwania: 60 minut        Cena: 220 PLN

 

OGNISTY MASAŻ CIAŁA NA CIEPŁYM PIASKU Z ROZGRZANIEM PLECÓW I KRĘGOŁUPA

To wyjątkowy zabieg na ciepłym piasku kwarcowym oparty na technikach masażu klasycznego zakończony energetycznym rozgrzewającym rytuałem z ogniem (wywodzącym się z Medycyny Tybetańskiej). Zabieg z ogniem obniża poziom kortyzolu – hormonu stresu, wzmacniając system immunologiczny. Specjaliści twierdzą, że właściwości prozdrowotne zabiegu ogniem są porównywalne ze skutkiem kilku masaży klasycznych. Ognisty masaż nie tylko doskonale relaksuje, jest też rekomendowany osobom cierpiącym na bóle związane ze stresem czy długotrwałą pozycją siedzącą podczas pracy.

Czas trwania: 65 minut                                  Cena: 220 PLN

 

ANTYSTRESOWY MASAŻ NA CIEPŁYM PIASKU

Masaż relaksacyjny całego ciała o zapachu mandarynek, wykonywany na ciepłym piasku kwarcowym.

Czas trwania: 60 minut                                  Cena: 200 PLN

 

ANTYSTRESOWY MASAŻ NA CIEPŁYM PIASKU ZE STEMPLAMI KWARCOWYMI

Masaż całego ciała z wykorzystaniem technik relaksacyjnego masażu klasycznego i masażu ciepłymi stemplami kwarcowymi. Rozluźnia mięśnie, poprawia ukrwienie skóry, stymuluje krążenie, łagodzi objawy stresu.

Czas trwania: 75 minut                                  Cena: 250 PLN

 

TWÓJ KLASYCZNY MASAŻ „NA MIARĘ”

Masaż klasyczny całego ciała dopasowany do indywidualnych potrzeb – kondycyjny, witalizujący na specjalnej mieszance olejów. Do Twoich potrzeb i maksymalnego efektu dopasowujemy nie tylko balsamy i olejki eteryczne, ale także technikę: intensywność i szybkość ruchów.

Czas trwania: 60 minut                                  Cena: 180 PLN

 

MASAŻ LOMI NUI by TALARIA (wykonywany przez mężczyznę!)

Lomi Lomi to niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach, wywodzący się z Hawajów. Hawajczycy rozumieją zdrowie jako swobodny, płynny ruch energii w ciele, dlatego uzdrawianie traktują jako uruchomienie takiego przepływu. Charakterystyczne płynne i długie ruchy stosowane w Lomi Lomi, w połączeniu z pracą na głębokich tkankach i wszystkich stawach, umożliwiają uwolnienie wielu warstw napięcia i stresu oraz przywrócenie harmonii na poziomie ciała, umysłu i duszy.

Czas trwania: 90 minut                                  Cena: 300 PLN

 

MASAŻ ŚWIECĄ

Jest to masaż naturalną świecą ze starannie wyselekcjonowanych składników, takich jak: olej z kokosa, olej z kiełków soi oraz wosku pszczelego. Masaż ciepłymi olejkami sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Przynosi ukojenie skórze wrażliwej i poprawia jej kondycję. Masaż ciepłymi olejkami stosowany jest również w walce z cellulitem i w zabiegach ujędrniających. Masaż aromatyczną świecą doskonale relaksuje a ciepło i unosząca się woń olejków pochodzących prosto z serca południowej Francji wprowadzą ciało i umysł w stan cudownego odprężenia.

Czas trwania: 60 minut                                  Cena: 220 PLN  

 

MASAŻ KAMIENIAMI

To harmonijne połączenie rozmaitych technik masażu rozgrzanymi kamieniami bazaltowymi. Doprowadza do pozytywnego przekrwienia w każdym rejonie ciała, łagodzi napięcie oraz zmęczenie mięśni i stawów, wspomaga ich regenerację. Nowa inspiracja dla tych, którzy chcą poznać odczucia na innym poziomie niż w masażu klasycznym.

Czas trwania: 75 minut                                  Cena: 250 PLN

 

RELAKS DLA STÓP

To wyjątkowy, wywodzący się z Indonezji masaż stóp w wodzie, z wykorzystaniem elementów akupresury. Możesz się nim delektować samodzielnie lub połączyć z dowolnym masażem.

Czas trwania: 25 minut                                    Cena: 95 PLN

 

LEKKIE NOGI – MODELUJĄCY MASAŻ SLIM LINE

To zabieg przeznaczony dla osób zmagających się z problemem „ciężkich nóg”. Specjalna technika masażu stemplami z zawartością oliwnego mydła gwarantuje natychmiastowy efekt schłodzenia i poprawy krążenia, a w konsekwencji usprawnia krążenie limfatyczne.

Czas trwania: 45 minut                                  Cena: 150 PLN

 

PEELINGUJĄCY MASAŻ CIAŁA – RELAKSACYJNO REWITALIZUJĄCY

Doskonałe połączenie masażu odprężającego oraz kosmetyków poprawiających jakość i wygląd skóry. Masaż połączony z zapachem olejku mandarynkowego pozwala pozbyć się skutków stresu związanych z nadmiernym napięciem mięśni. Zaś dzięki kosmetykom skóra zostaje wygładzona i nawilżona zachowując zdrowszy wygląd.

Czas trwania: 60 minut                                 Cena: 250 PLN

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij