2oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Modelujące momenty Talarii

Zabiegi i rytuały modelujące sylwetkę, wyszczuplające i antycellulitowe

Poprzednia strona

BANDAŻE AROSHA Z MASAŻEM ANTYCELLULITOWYM (AROSHA)

 

Czas trwania: do 75 minut                                  Cena: 290 PLN

 

 

VINUSHAPE – RADIOFREKWENCJA + KAWITACJA – ZABIEG Z MASAŻEM PRÓŻNIOWYM VACUUM

Zabieg z masażem próżniowym vacuum (brzuch i uda lub uda i pośladki). Synergiczne połączenie radiofrekwencji z masażem próżniowym vacuum i kawitacji. Nowa technologia super puls i vacuum daje maksymalne efekty w redukcji cellulitu oraz modelowaniu sylwetki jak przy endermologii, bez uczucia bólu. Zabieg przyspiesza metabolizm komórkowy, powoduje wzrost mikrokrążenia oraz tlenu w komórkach, co wspomaga procesy lipolizy (redukcji komórek tłuszczowych) oraz produkcję nowych włókien kolagenowych i elastyny. Okolica zabiegowa do wyboru – uda (przód i tył) lub brzuch i pośladki.

Czas trwania: do 90 minut                                  Cena: 290 PLN

 

PIĘKNA I SZCZUPŁA – 3 W 1 – MAKSIMUM EFEKTU VINUSHAPE + BANDAŻE AROSHA

Maksimum efektu Vinushape + bandaże Arosha. To innowacyjne, synergiczne połączenie trzech technologii: radiofrekwencji z masażem próżniowym vacuum i kawitacji, uzupełnione o nasączone składnikami aktywnymi bandaże, daje najlepsze efekty w redukcji cellulitu czy modelowaniu sylwetki. Efekt widać już po pierwszym zabiegu. Różnorodność zastosowania wymiennych głowic i odpowiednich bandaży pozwala na dopasowanie zabiegu do indywidualnego problemu i każdego rodzaju skóry, bez względu na wiek. Uda i brzuch lub brzuch i pośladki.

Czas trwania: do 120 minut                                Cena: 420 PLN

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij