3oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Modelujące momenty Talarii

Zabiegi i rytuały modelujące sylwetkę, wyszczuplające i antycellulitowe

Poprzednia strona

BANDAŻE AROSHA – WYJĄTKOWE ZABIEGI ANTYCEL-LULITOWE, MODELUJĄCE I UJĘDRNIAJĄCE

Zabiegi oparte na zastosowaniu elastycznych bandaży nasą-czonych składnikami aktywnymi na partie ciała, które chcemy wyszczuplić i ujędrnić, lub te zagrożone cellulitem (brzuch i uda) czy też zastojami wodnymi (całe nogi).

 

AQUA-DRAIN – ZASTOJE WODNE

Jest to bandaż z solą z Morza Martwego i kwasem mleko-wym, stymulujący naturalny drenaż i pobudzający przemianę międzykomórkową, który redukuje zatrzymywanie wody w organizmie oraz przynosi ulgę opuchniętym nogom.

 

CEL-TERM – CELLULIT WŁÓKNISTY

Antycellulitowy bandaż z wyciągiem z kawy oraz brązowej algi, likwiduje zastój limfy, a tym samym opuchlizny i obrzęki. Zawartość jodu aktywuje lipazę i przeciwdziała gromadzeniu się lipidów wewnątrz komórek tkanki tłuszczowej.

 

SLIM-CEL – CELLULIT OBRZĘKOWY

Bandaż z kofeiną, escyną i guaraną, który pomaga rzeźbić ciało, likwiduje mikrourazy, napina skórę, usuwa toksyny oraz pomaga zniszczyć komórki tłuszczowe.

 

Czas trwania: 45 minut                                  Cena: 240 PLN

 

BANDAŻE AROSHA Z MASAŻEM ANTYCELLULITOWYM

Czas trwania: 75 minut                                  Cena: 290 PLN

 

VINUSHAPE – RADIOFREKWENCJA + KAWITACJA – ZABIEG Z MASAŻEM PRÓŻNIOWYM VACUUM

Synergiczne połączenie radiofrekwencji z masażem próżniowym vacuum i kawitacji. Nowa technologia super puls i vacuum daje maksymalne efekty w redukcji cellulitu oraz modelowaniu sylwetki jak przy endermologii, bez uczucia bólu. Zabieg przyspiesza metabolizm komórkowy, powoduje wzrost mikrokrążenia oraz tlenu w komórkach, co wspomaga procesy lipolizy (redukcji komórek tłuszczowych) oraz produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Okolica zabiegowa do wyboru – uda (przód i tył) lub brzuch i pośladki.

Uda (przód i tył) lub brzuch i pośladki:

Czas trwania: 90 minut                                  Cena: 290 PLN

 

PIĘKNA I SZCZUPŁA – 3 W 1 – MAKSIMUM EFEKTU VINUSHAPE + BANDAŻE AROSHA

To innowacyjne, synergiczne połączenie trzech techno-logii: radiofrekwencji z masażem próżniowym vacuum i kawitacji, uzupełnione o nasączone składnikami aktywnymi bandaże Arosha, daje najlepsze efekty w redukcji cellulitu czy modelowaniu sylwetki. Efekt widać już po pierwszym zabiegu. Różnorodność zastosowania wymiennych głowic i odpowiednich bandaży pozwala na dopasowanie zabiegu do indywidualnego problemu i każdego rodzaju skóry, bez względu na wiek.

Uda i brzuch lub brzuch i pośladki:

Czas trwania: 120 minut                                Cena: 420 PLN

 

CZEKOLADOWE WYSZCZUPLANIE – 2 W 1 – MAKSIMUM EFEKTU VINUSHAPE + ODŻYWCZY OKŁAD Z MASAŻEM CZEKOLADĄ

To słodka odmiana zabiegu ujędrniającego i wyszczuplającego, łącząca właściwości kawitacji, radiofrekwencji i masażu próżniowego z masażem manualnym odżywczymi składnikami czekolady. „Pochłaniając” czekoladę, pozbywasz się cellulitu! Już sama ta myśl poprawia nastrój.

Uda i brzuch lub brzuch i pośladki:

Czas trwania: 90 minut                                  Cena: 320 PLN

 

PUSH UP – PIĘKNY BIUST – ZABIEG Z MASKĄ LUB BANDAŻAMI AROSHA

Jest to zabieg widocznie poprawiający wygląd biustu i modelujący jego kształt. Aktywne koncentraty, którymi nasączone są bandaże, a także maska tworzą mikrosiateczkę liftingującą na kształt „niewidzialnego biustonosza”, zapewniając szybki efekt push-up. Zabieg skutecznie poprawia jędrność, elastyczność i gładkość skóry.

Czas trwania: 45 minut                                  Cena: 240 PLN

 

JĘDRNA PUPA – Z MASKĄ I MASAŻEM VINUSHAPE

Jest to zabieg widocznie podnoszący i  modelujący pośladki ze specjalną maską i odpowiednio dobranymi bandażami, zapewniający szybki efekt push-up dla pupy.  Ciekawa propozycja przed wyjazdem na plażę.

Czas trwania: 75 minut                                  Cena: 320 PLN

 

LEKKIE NOGI – MODELUJĄCY MASAŻ NÓG SLIM LINE

To wspaniałe uzupełnienie terapii antycellulitowej i ujędrniającej Specjalna technika masażu stemplami z zawartością oliwnego mydła gwarantuje natychmiastowy efekt schłodzenia i poprawy krążenia, a w konsekwencji usprawnia krążenie limfatyczne.

Czas trwania: 45 minut                                  Cena: 150 PLN

 

REFLEKSOLOGIA STÓP

To relaks i regeneracja w jednym. Jest to masaż leczniczy polegający na stymulowaniu określonych punktów stóp odpowiadających poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała. 

Czas trwania: 45 minut                                  Cena: 90 PLN

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij