3oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Zabiegi dla przyjaciółek

Przyjaciółki zrelaksowane, uśmiechnięte, wypielęgnowane...

Poprzednia strona

SZLACHETNA GLINKA

To wyjątkowa ceremonia w łaźni parowo-błotnej z wykorzystaniem białej glinki bolus alfa i zmysłowych olejków, z której możesz skorzystać z przyjaciółkami (4-6 osób).

Czas trwania: 45 minut                                    Cena: 80 PLN za osobę

 

MY HAMMAM – RYTUAŁ DLA DWÓCH PRZYJACIÓŁEK

To wyjątkowy rytuał oczyszczający z peelingiem, masażem pianą oliwkową i namaszczeniem pachnącymi olejami, wykonywany jednocześnie dla dwóch przyjaciółek na ciepłym kamieniu w hammamie. To oczyszczanie, odpoczynek i fajna zabawa zarazem.

Czas trwania: 60 minut                                  Cena: 200 PLN za osobę

 

PEELING KAWOWY LUB RÓŻANY

Oczyszczający solno-olejowy peeling całego ciała z aromatem róż lub kawy wykonywany jednocześnie dla 2-3 przyjaciółek.

Czas trwania: 45 minut                                  Cena: 120 PLN za osobę

 

SIENNA PARÓWKA W ZIOŁOWYM DOMKU Z DEGUSTACJĄ

TALARIA LADIES SPA proponuje rezerwację na wyłączność naszego domku ziołowego – wyjątkowego miejsca, gdzie w aromacie ziół i lekko rozchodzącego się ciepła możecie wspólnie odpoczywać i poplotkować, degustując – w zależności od wyboru – piwo, aloesowe koktajle lub herbaty. Rytuał maksymalnie dla 6 osób; konieczna rezerwacja domku ziołowego.

Czas trwania: 45 minut                                    Cena: 25 PLN za osobę

 

PANIE NA BANI*

Tej okazji w TALARIA LADIES SPA nie można przegapić. Nasza Bania to drewniana zewnętrzna sauna, ogrzewana naturalnym drewnem i inspirowana tradycyjną kulturą kąpielową wschodniej i północnej Europy. Jej integralną częścią jest balia napełniana zimną lub ciepłą wodą. Rytuały na Bani to autorskie, kilkuetapowe ceremonie saunowe z naprzemiennym ogrzewaniem i chłodzeniem, prowadzone przez terapeutę.

Różnorodne ziołowe aromaty, gorąca para, czasami lodowata kąpiel, nacieranie się solą lub miodem, orzeźwiające owoce bądź łyk nalewki, no i oczywiście masaż witkami brzozowymi, to wszystko elementy rytuału zależne w szczegółach od jego uczestników i fantazji terapeuty. Chcesz, aby Wasz wspólny wypad do SPA Twoje przyjaciółki zapamiętały na długo? Zamów nasz rytuał na Bani (rytuał organizowany dla minimum 2 osób).

Czas trwania: 60 minut

Cena:     200 PLN / os. – rytuał dla 2 osób

              130 PLN / os. – rytuał dla 3-5 osób

              80 PLN / os. – rytuał dla powyżej 5 osób

 

RYTUAŁ W SAUNIE KAMIENNEJ*

To możliwość rezerwacji sauny kamiennej tylko dla Twoich przyjaciółek (maksymalnie dla 8 osób), a jednocześnie wyjątkowy rytuał prowadzony przez terapeutę, z ceremonią różnorodnych zapachów i owocowymi „ochładzaczami”, który składa się z minimum dwóch sesji w saunie. To oczyszczanie, zabawa, integracja i relaks w jednym. Rytuał wymaga rezerwacji sauny kamiennej.

Cena:     35 PLN / os. – rytuał do 8 osób

 

RELAKS PRZY DŹWIĘKACH GONGÓW*

To nietypowy koncert dźwięków mis tybetańskich, dzwonów i gongów, a jednocześnie wyjątkowy seans relaksacyjny i masaż dźwiękiem na poziomie komórkowym. To również indywidualna (dla każdego), a zarazem wspólna podróż, która relaksuje, odpręża i inspiruje. Możesz ją zamówić specjalnie dla siebie i swoich przyjaciółek.

Czas trwania: 30 minut

Cena:     80 PLN / os. – rytuał dla 1-3 osób

              40 PLN / os. – rytuał dla 4-10 osób

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij