Piątek, 02/03/2018

Kobiety mają moc!

KOBIETY MAJĄ MOC! Warsztaty z Adą Jakimowicz i Ewą Jaczewską, Kierunek Róż Się!

 

Jaka powinna być dziś Kobieta? Na tak zadane pytanie same często odpowiadamy, kierując się tym, co podpowiada nam dzisiejsza rzeczywistość, klasyfikująca kobiety jako: zaradne, zorganizowane, przedsiębiorcze i silne. Mało tego, kobieta powinna być idealną żoną, partnerką, perfekcyjną panią domu, matką, przyjaciółką, córką! Oczywiście zadbana fizycznie i psychicznie, wypoczęta, uśmiechnięta, delikatna, pełna zrozumienia i miłości! Brzmi super, prawda? Która z nas nie chce właśnie taka być!?

A jakie jesteśmy i chcemy być naprawdę? Jakimi widzą nas inni i za co nas cenią, za co potrafią podziękować?

Odkrywać swoje prawdziwe JA, pielęgnować swoją kobiecość i żyć w zgodzie ze swoim prawdziwym obliczem. Pokochać siebie i nie tylko szukać docenienia w innych, ale nauczyć się samej dawać sobie uznanie. Być dla siebie dobrą i wyrozumiałą. O tym wszystkim będziemy mówić oraz uczyć na naszych marcowych, kobiecych warsztatach.

Podczas spotkania połączymy pracę ciała i ducha. Zaprosimy uczestniczki do pracy w oparciu o szereg ćwiczeń coachingowo-psychologicznych. Poznamy kilka narzędzi do codziennej, samodzielnej pracy nad sobą. Będzie również element aktywności ruchowej. Ruch i wysiłek fizyczny to nie tylko podstawa utrzymania zdrowego i pięknego wyglądu, ale również fundament budowania zdrowej, pełnej energii i optymizmu psychiki, wsparcie dla naszego umysłu.

 

Szczegóły i rezerwacja: http://www.talaria.pl/oferta-online/kobiety-maja-moc-warsztaty-2-4032018r-all-114333

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij