Sobota, 08/04/2017

Mapa marzeń - droga do ich spełnienia

Sobota, 8 kwietnia od 14:30 do 17:30

 

Mapa marzeń – droga do ich spełnienia

Jak pomóc marzeniom, aby się spełniły - czy kiedykolwiek o tym myślałaś?  Czy kiedykolwiek świadomie i konkretnie  starałaś się je doprecyzować? One zapewne po prostu  istnieją, krążą wokół, jako nieuchwytne, lecz barwne myśli, piękne, choć ulotne… Tym razem jednak, w czasie pobytu w Talarii, zapraszam do dokładnego ich sprecyzowania, wyraźnego nazwania, zwizualizowania i stworzenia z nich swojego osobistego obrazu.

Efekt tej twórczej pracy, z pozoru banalnej i prostej, może być dla Ciebie zadziwiający:  być może po raz pierwszy zobaczysz to wszystko, o czym marzysz. Jasne, klarowne, nazwanie tego, czego pragniesz będzie współgrało z podświadomością i wytyczy jej kierunek.

Zapraszam do fantastycznej i pozytywnie podkręconej przygody w kobiecym kręgu. Najpierw chwila relaksu, która pozwoli nam poczuć błogi spokój i upragnioną równowagę, a później wyruszymy prosto w świat ukrytych marzeń jasną drogą do ich spełnienia.

 

Zajęcia poprowadzi Beata Karwowska - psycholog, mediator, negocjator, sprzedawca.

Wstęp dla naszych Gości gratis – prosimy o wcześniejsze zapisy. Maksymalna grupa to 10 osób.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij