Wtorek, 20/03/2018

ProZdrowotny wieczór saunowy

Uwaga, uwaga! Nadchodzi wiosenne przesilenie. Z racji dużej ilości zachorowań, Talaria Resort & SPA organizuje ProZdrowotne Saunowanie.

Główna tematyka to detoks dla ciała i duszy, czyli nasza sprawdzona receptura:

Sauna parowa - tu w wyniku dużej ilości pary wymieszanej z miętą i mentolem czyścimy drogi oddechowe oraz za pomocą naszych kosmetyków zrzucamy zbędny naskórek oraz pielęgnujemy nasze nowe ciało.

Domek ziołowy - jest to jedno z tych miejsc, gdzie jesteśmy pozornie blisko Matki Natury czyli błogi relaks w otoczeniu ziół.

Sauna fińska - właśnie w tym miejscu zaczynamy wyganiać wszystkie złe bakterie z naszego organizmu. Nasi SaunaMistrzowie zadbają, aby Goście grzali się nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz.

Ruska bania - wielu osobom na Syberii uratowała życie podczas ogromnych mrozów. Tak więc skorzystajmy z jej potencjału i spędźmy tam resztę wieczoru, trenując naszą odporność przez zmienne nagrzewanie i ochładzanie ciała.

 

START 19:00

META 22:00

 

Cena:

79 zł / osoba

149 zł / 2 osoby

 

Prosimy o wcześniejszą rezerwację: spa@talaria.pl

Wieczór odbędzie się przy uzbieraniu min. 8 Uczestników.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij