Piątek, 21/07/2017

Spotkanie z orientem

Spotkanie z Orientem

Poznaj magię tańca brzucha 

 

PIĄTEK - 21 lipca o godz. 20:00 (sala Oranżeria)

Taniec brzucha – Fakty i mity (czas trwania ok. 1 h)

Przyjdź i dowiedz się czym jest taniec brzucha i dlaczego tancerki brzucha wolą nazwę taniec orientalny :) Podczas potkania instruktorka i tancerka zespołu ZAHRA Kamila Jadwicka (Maisha) przybliży najciekawsze, często bardzo zaskakujące aspekty dotyczące tego stylu. Uczestniczki będą miały okazję poznać także orientalne rekwizyty (assaya/woal/fanvail/skrzydła IZIS) oraz spróbować swoich sił w posługiwaniu się nimi!

 

SOBOTA 22 lipca o godz. 14:00  i NIEDZIELA 23 lipca o godz. 10:00 (sala Oranżeria)

zOrientuj się na taniec (czas trwania ok. 1.15 min)

Przyjdź i przekonaj się czym jest taniec brzucha. Taniec w kobiecym gronie to czysta przyjemność! Podczas zajęć uczestniczki poznają podstawowe ruchy obowiązujące w tańcu orientalnym i nauczą się krótkiej choreografii.

Prosimy zabrać ze sobą strój typu legginsy i dowolny podkoszulek (góra i dół w innych kolorach). Tańczymy boso lub w skarpetkach.

 

Zajęcia poprowadzi:

Kamila Jadwicka (Maisha)

Doświadczona tancerka oraz instruktorka tańca brzucha. Przygodę z tańcem zaczęła jako dziecko trenując taniec towarzyski. Od 9 lat zakochana w oriencie a szczególności w stylu andaluzyjskim oraz w energicznym drum solo. Często sięga po takiej rekwizyty jak woal czy jedwabne wachlarze. Niezwykle ciepła i obdarzona pięknym uśmiechem. Jej taniec to esencja kobiecości i elegancji. Uczennica wielu międzynarodowych gwiazd. Manager zespołu ZAHRA, dba o idealne opracowanie każdego programu występu, tak aby każde spotkanie z tańcem orientalnym, na długo pozostało w pamięci widzów. Jurorka mistrzostw tańca orientalnego. Od niedawna także miłośniczka hawajskiego tańca Hula.

 

UDZIAŁ DLA GOŚCI HOTELOWYCH JEST BEZPŁATNY

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij