Piątek, 03/02/2017

Spotkanie z orientem

Taniec brzucha - Spotkanie z Orientem

 

PIĄTEK - 3 lutego o 20:00

(czas trwania ok. 1 h)

Taniec brzucha – Fakty i mity

Zajęcia teoretyczne | Przyjdź i dowiedz się czym jest taniec brzucha i dlaczego tancerki brzucha wolą nazwę taniec orientalny, czy na pewno taniec brzucha zrodził się w haremie, czy mężczyźni i dzieci też tańczą i czy tańczy się... BRZUCHEM :). Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć różne stroje do tańca brzucha. Podczas potkania instruktorka i tancerka zespołu ZAHRA przybliży najciekawsze, często bardzo zaskakujące aspekty dotyczące tego stylu. Uczestniczki będą miały okazję poznać także orientalne rekwizyty (assaya/woal/fanvail/skrzydła Izydy)! 

Tancerka zaprezentuje uczestnikom także dwie orientalne choreografie!

 

SOBOTA, 4 lutego, o 14:00 i NIEDZIELA, 5 lutego, o 10:00

Poznaj podstawy tańca brzucha!

(czas trwania ok. 1.15 min)

Zajęcia praktyczne | Przyjdź i przekonaj się czym jest taniec brzucha. Taniec w kobiecym gronie to czysta przyjemność! Podczas zajęć uczestniczki poznają podstawowe ruchy obowiązujące w tańcu orientalnym i będą mogły spróbować swoich sił w posługiwaniu się rekwizytami (takimi jak assaya, jedwabny woal, jedwabne wachlarze, skrzydła Izydy)

Prosimy zabrać ze sobą strój typu legginsy i dowolny podkoszulek (góra i dół w innych kolorach). Tańczymy boso lub w skarpetkach.

 

Zajęcia poprowadzi Kelyn!

Kinga to istny wulkan energii, który nie ustaje w podążaniu do perfekcji wykonania. W poszukiwaniu swojego miejsca w świecie tańca Kinga od dziecka miała styczność z wieloma gatunkami tańca m.in.: tańcem towarzyskim, salsą i reggeatonem. Stąd jej uwielbienie do fuzji łączących klasyczny taniec orientalny z zachodnimi tańcami towarzyskimi. Taka wybuchowa mieszanka to gwarancja niezapomnianego show z nutką pikanterii. Jako licencjonowana instruktorka tańca orientalnego Kinga regularnie dba o podwyższanie swoich umiejętności biorąc regularnie udział w warsztatach gwiazd polskiej i zagranicznej sceny orientalnej. Jurorka mistrzostw tańca orientalnego. 

 

Najważniejsze osiągnięcia Kingi to:

 

III miejsce w kategorii Classical Oriental Professional na festiwalu Festiwalu Orient Addicts 2013

 

IV miejsce na 2nd Eastern European Oriental Championship (Lublin 2013) kategoria duety

 

UDZIAŁ DLA GOŚCI HOTELOWYCH JEST BEZPŁATNY

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij