Piątek, 09/02/2018

Talariowy wieczór saunowy

TALARIOWY WIECZÓR SAUNOWY – OSTATKI W SAUNARIUM

Start: 21:00

Meta: 00:00

 

Uwaga, uwaga!!! Wielkimi krokami zbliża się koniec karnawału!  Znacie nas już dobrze i wiecie, że takie imprezy u nas są zawsze awangardowe. Z tej racji zapraszamy Was, drogie Panie, na Ostatkowe Saunowanie, gdzie motywem przewodnim będzie klimat Śródziemnomorski, czyli zabawa, wino i włoskie przeboje.

Od dawna już wiadomo, że w taki wieczór trzeba o siebie zadbać. Więc zaczynamy:

MAKIJAŻ NA WYJŚCIE, czyli seans w mokrej łaźni,  gdzie zostaną Panie poddane serii zabiegów pielęgnacyjnych na włosy oraz auto-peelingi na ciało z nutą rajskich winogron prosto z Hiszpanii. Całość przygotowań do karnawału będzie okraszona motywem hiszpańskiego wina.

Jesteście już Panie piękne i wypielęgnowane, więc zaczynamy IMPREZĘ.

Wybór lokalu: sauna fińska będzie idealna do rozpoczęcia zabawy. Tak więc wino do ręki i siadamy do gondoli. Nasi wioślarze zadbają o gorącą atmosferę w rytm największych włoskich przebojów.

KONIEC IMPREZY ABSOLUTNIE!!! Teraz dopiero się zacznie – after party w Ruskiej Bani. Ten element będzie naszą niespodzianką dla Pań. Zapraszamy serdecznie.

P.S. Za przedawkowanie dobrej zabawy nie odpowiadamy.

 

Cena:

129 zł / 1 osoba

189 zł / 2 osoby

Prosimy o wcześniejsze rezerwacje, liczba miejsc ograniczona.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij