Sobota, 11/11/2017

Warsztaty "Jak tworzyć satysfakcjonujący związek"?

Jak dbać o związek, aby był satysfakcjonujący. Jak zrozumieć mężczyznę?

 

Współczesne wymieszanie w życiu codziennym ról kobiety i mężczyzny nie sprzyja wzajemnemu zrozumieniu. I choć wydaje się nam, że XXI wiek wymusza inne zachowanie niż było to setki lat temu, to jednak w głębi duszy i kobieta i mężczyzna, oczekują tego samego co kiedyś.

 

Co więcej, mężczyźni  widzą przedmioty, kobiety relacje między nimi, a zatem, jak się wzajemnie usłyszeć? Jak usłyszeć czego ja tak naprawdę pragnę i czego pragnie partner . Uświadomienie sobie odmienności potrzeb i oczekiwań, jakie do związku wnosi kobieta i mężczyzna, pozwala z otwartością odnieść się do drugiej strony.  Dlatego też przyjrzymy się potrzebom kobiet i mężczyzn,  temu czy naprawdę umiemy rozpoznać czego my pragniemy i co pragnie partner.  Będzie też „praca domowa” do wykonania po warsztatach .  I to będzie część dla bliskiego spotkania się obojga.  Aura błogiego relaksu i fantastycznego wypoczynku, jaką zapewnia Talaria jest świetnym miejscem  na tworzenie wzajemnej bliskości i otwarciu się na siebie.

 

Jest to pierwsze spotkanie z cyklu trzymodułowego. Drugie będzie przeznaczone dla mężczyzn i trzecie dla par.  Zajęcia poprowadzi para: Beata i Jerzy. Oboje w średnim wieku, oboje po „przejściach” Ona z wykształcenia psycholog, mediator; On, z wykształcenia inżynier a w życiu tzw. zwykły chłop, który z jakiegoś powodu często bywa konfesjonałem kobiet.

 

W dniu 11 listopada zapraszamy na spotkanie kobiety, które są w związku i chcą przyjrzeć się roli świadomości potrzeb swoich i partnera w budowaniu satysfakcjonującego związku.

 

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca Talaria, gdzie oprócz pięknego i harmonijnego wnętrza otrzymamy pyszne jedzenie oraz możliwość wypoczynku w strefie SPA.

 

UDZIAŁ W WARSZTATACH DLA GOŚCI OBIEKTU JEST BEZPŁATNY! PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REZERWACJĘ.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij