Sobota, 11/11/2017

Warsztaty "Jak tworzyć satysfakcjonujący związek"?

Jak tworzyć satysfakcjonujący związek. Jak zrozumieć mężczyznę?

 

Zapraszamy dnia 11 listopada o godzinie 16:00 na spotkanie dla kobiet, które chcą usłyszeć – DLACZEGO on tak postępuje?

 

Mężczyźni  widzą przedmioty, kobiety relacje między nimi, a zatem, jak się wzajemnie usłyszeć? Jak usłyszeć swoje potrzeby? Uświadomienie sobie odmienności potrzeb i oczekiwań, jakie do związku wnosi mężczyzna i kobieta, pozwala z otwartością odnieść się do partnera/partnerki.

Mamy nadzieję i pragnienie na tym spotkaniu przedstawić w przystępny sposób na czym polegają różnice między nami i dlaczego tak naprawdę nie ma znaczenia, czy papier toaletowy wisi od ściany czy do ściany.

 

Być może na tym spotkaniu znajdziesz właściwą dla Ciebie drogę bycia w związku.

Może właśnie tu znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania: dlaczego on tak robi....Spotkanie będzie poprowadzone w oparciu o konkretne przykłady z życia, jakie ze sobą przywieziecie.

 

Zajęcia poprowadzi para: Beata i Jerzy. Oboje w średnim wieku, oboje po „przejściach” Ona z wykształcenia psycholog, mediator; On, z wykształcenia inżynier a w życiu tzw. zwykły chłop, który z jakiegoś powodu często bywa konfesjonałem kobiet. 

 

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca Talaria, gdzie oprócz pięknego i harmonijnego wnętrza otrzymamy pyszne jedzenie oraz możliwość wypoczynku w strefie SPA.

 

UDZIAŁ W WARSZTATACH DLA GOŚCI OBIEKTU JEST BEZPŁATNY! PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REZERWACJĘ.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij