Sobota, 14/10/2017

Warsztaty tworzenia Mapy Marzeń

Warsztaty tworzenia Mapy Marzeń - poznaj sekret spełniania marzeń!

14.10.2017r. godz. 16:30

DLA GOŚCI WSTĘP WOLNY

 

Dzięki tej mapie Twoje marzenia zaczną się spełniać, jedno po drugim!

Mapa Marzeń pomaga wydobyć na światło dzienne nasze pragnienia, pomysły na siebie i swoje życie.

 

„Każdy z nas ma głęboko ukryte osobiste marzenie, które tylko czeka na to, aby je odkryć i spełniać. Jeśli pokochamy swoje marzenia i zainwestujemy w nie miłość , twórczą energię, upór i pasję, osiągniemy prawdziwy sukces.” Sarah Ban Breathnach

 

Warsztat połączony będzie z wykładem motywacyjnym Joanny Szczepaniak, Autorki książki “Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?”, która opisała 20 przepisów na to, jak wreszcie zacząć żyć na swoich zasadach i zdobyć wolność oraz niezależność. Każdy o tym marzy! Sięgnij po to!

 

Już teraz możesz poznać sekret jak zdobyć wolność!

Książkę możesz zamówić tutaj, tylko 29,90!

To niewiele za przepis na sukces i niezależność!

 

www.jakrzucicwszystkoiwyjechacnabali.pl

 

W czasie warsztatu przyjrzymy się swoim marzeniom, tak by zamienić w cele, tylko te, które niosą za sobą wartości jakich naprawdę potrzebujesz i które są zgodne z Tobą, a nie oczekiwaniami jakie stawiają Ci inni, lub sam sobie je stawiasz.

 

Mapa Marzeń jest znanym i powszechnie stosowanym narzędziem w psychologii do stawiania i realizacji swoich celów, jest to taka wizualna afirmacja, która oddziałuje na naszą podświadomość.

 

Joanna Szczepaniak - pracowała w wielu korporacjach, redakcjach i agencjach kreatywnych, ale dopiero praca na własny rachunek stała się dla niej przepustką do szczęścia i wolności. Wdrożenie zasad opisanych w książce sprawiło, że jest osobą wolną, która robi to, co kocha, która nie jest ograniczona 8-godzinnym trybem pracy i 20 dniami urlopu na cały rok. Przebudzenie pozwoliło wyrwać się z machiny, która nie pozwala na czerpanie pełnej radości z życia, a która nakazuje bieg przez płotki bez możliwości wytchnienia i zatrzymania się. Jej największą pasją jest pisanie, w tej roli spełnia się od najmłodszych lat. Obecnie pracuje nad trzecią książką. Na co dzień od 10 lat prowadzi lifestyle’owego bloga Must Have Fashion (musthavefashion.pl).

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij