Piątek, 03/11/2017

Weekend z orientem

Taniec brzucha – Czy ma swoje korzenie w haremie? ;)

PIĄTEK, 3.11.2017r. (sala Oranżeria)

Zajęcia teoretyczne i praktyczne

 (start 19:00, czas trwania ok. 2 h)

Przyjdź i dowiedz się czym jest taniec brzucha i dlaczego tancerki brzucha wolą nazwę taniec orientalny :) Podczas potkania instruktorka i tancerka zespołu ZAHRA Kamila Olszewska (Maisha) przybliży najciekawsze, często bardzo zaskakujące aspekty dotyczące tego stylu. Uczestniczki będą miały okazję spróbować swoich sił i opanować podstawowe ruchy tańca brzucha, a także poznać orientalne rekwizyty (assaya/woal/fanvail/skrzydła IZIS)!

 

SOBOTA, 4.11.2017r. (sala Oranżeria)

zOrientuj się na taniec (start o 16:00, czas trwania ok. 1.15 min)

Przyjdź i przekonaj się czym jest taniec brzucha. Taniec w kobiecym gronie to czysta przyjemność! Podczas zajęć uczestniczki poznają podstawowe ruchy obowiązujące w tańcu orientalnym i nauczą się krótkiej choreografii.

Prosimy zabrać ze sobą strój typu legginsy i dowolny podkoszulek (góra i dół w innych kolorach). Tańczymy boso lub w skarpetkach.

 

UCZESTNICTWO W ZAJĘCIACH DLA NASZYCH GOŚCI GRATIS

 

Zajęcia poprowadzi:

Kamila Olszewska (Maisha)

Doświadczona tancerka oraz instruktorka tańca brzucha. Przygodę z tańcem zaczęła jako dziecko trenując taniec towarzyski. Od 10 lat zakochana w oriencie a szczególności w stylu andaluzyjskim oraz w energicznym drum solo. Często sięga po takiej rekwizyty jak woal czy jedwabne wachlarze. Niezwykle ciepła i obdarzona pięknym uśmiechem. Jej taniec to esencja kobiecości i elegancji. Uczennica wielu międzynarodowych gwiazd. Manager zespołu ZAHRA, dba o idealne opracowanie każdego programu występu, tak aby każde spotkanie z tańcem orientalnym, na długo pozostało w pamięci widzów. Jurorka mistrzostw tańca orientalnego. Od niedawna także miłośniczka hawajskiego tańca Hula.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij