Piątek, 06/01/2017

Yogattractive& slow Yoga

Czy wiesz, że można zatrzymywać czas dla naszych twarzy i szyi dzięki antygrawitacyjnym ćwiczeniom ponad 80 mięśni? A jeśli dodamy do tego automasaże pobudzające produkcję kolagenu i drenujące obrzęki to uzyskamy wyjątkową, anti-agingową synergię!

Talaria Resort & SPA zaprasza Panie na 2 dni sesji metody Yogattractive oraz Slow Jogi, które pomogą nauczyć się, jak zapobiegać niekorzystnym skutkom współczesnego trybu życia na wygląd i poczucie dobrostanu.

Yogattractive (www.yogattractive.com) jest nową, autorską i naukowo ugruntowaną metodą opracowaną w Cambridge, a teraz dostępną także w Polsce, pozwalającą Ci zadbać o twarz i szyję w sposób skuteczny i zgodny z naturą.

Delikatna Slow Joga z olejkami eterycznymi to absolutna nowość! W styczniu chcemy się poruszać, by powrócić do formy, ale nic gwałtownie... Jesteśmy przecież w spa, pragniemy otulić się zapachami i odpoczywać. Te zajęcia łączą delikatny ruch z głęboką relaksacją.

Informacje i rezerwacja: http://www.talaria.pl/oferta-online/yogattractive-slow-yoga-6-8012017-all-60856


Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij