11oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Cennik

Skomponowany dla przyjemności i komfortu Gości, uwzględnia różnorodność pokoi, całodzienny pakiet kulinarny oraz pakiet dodatkowych korzyści i atrakcji w formule wellinclusive.

Poprzednia strona

PAWILON PARKOWY

Cena pobytu za osobę / za dobę z całodziennym pakietem kulinarnym od niedz. do czw. od pt. do sob.

Classic Single i Comfort Single (1 os.)

"poza prawem", "w podróży", "w perłach", "na morzu", "w chmurach", "na scenie"
350 420

Classic Twin (2 os.)

"na podium"; "na wyścigach"; "w oczach artysty"; "na językach"; "w kalendarzu"; "w centrum wydarzeń"; "w przebraniu"; "na czele imperium"; "w górach" i "ich żony"
260 320
     

PAŁAC

Cena pobytu za osobę / za dobę z całodziennym pakietem kulinarnym od niedz. do czw. od pt. do sob.

Superior Single (1 os.)

"Magia Filmu"; "Mistrzynie Miłości"; "Magia Biznesu" i "Magia ogrodów"
495 580

Superior Twin (2 os.)

"Mistrzynie ekstrawagancji"; "Mistrzynie Słowa"; "Magia Nobla";" Magia Muzyki"; "Mistrzynie kamuflażu"; Mistrzynie obiektywu"; "Mistrzynie pędzla"; "Mistrzynie Tańca" i "Magia Zapachu"
400 450

Superior Studio (2 os.)

"Magia Szampana" i "Mistrzynie Smaku"
475 570

APARTAMENTY W PAŁACU

Cena pobytu apartament dla dwóch osób z całodziennym pakietem kulinarnym od niedz. do czw. od pt. do sob.

APARTAMENTY

"First Lady", "Królowe Stylu" i "Królowe Ekranu" (2 os.)
1090 zł
(do 2 osób)
1320 zł
(do 2 osób)

 

PAKIETY POBYTOWE - sprawdź ofertę TUTAJ

 

NOCLEG ZE ŚNIADANIEM

Specjalna oferta dla BIZNESU (nie tylko dla kobiet - obowiązuje w dni od niedzieli do czwartku włącznie).

Pokoje w Pałacu: 410 zł za pokój jednoosobowy ze śniadaniem, 550 zł za pokój dwuosobowy ze śniadaniem, 605 zł za pokój typu studio dla dwóch osób ze śniadaniem, 680 zł za apartament dla dwóch osób ze śniadaniem

Pokoje w Pawilonie Parkowym: 270 zł za pokój jednoosobowy ze śniadaniem, 385 zł za pokój dwuosobowy ze śniadaniem

W cenę wliczone jest korzystanie z basenu i jacuzzi oraz saun (na życzenie).

 

PRZEDŁUŻ SWÓJ POBYT

Każdy Gość Talaria Resort & SPA ma możliwość bezpłatnego przedłużenia pobytu w swoim pokoju do godziny 13:00 (w przypadku braku rezerwacji na ten pokój, prosimy o upewnienie się w recepcji). Jeśli zamówiłaś/ eś zabieg czy masaż w strefie SPA, istnieje możliwość pozostania w pokoju dłużej (również w zależności od dostępności). Wszystkich Gości zapraszamy do spędzenia reszty dnia w strefie SPA i na zabiegach nawet po wymeldowaniu i przed wmeldowaniem.

 

MAŁYM DRUKIEM, czyli ważne informacje

Wszystkie podane powyżej ceny  są cenami brutto (z uwzględnieniem podatku VAT)  dla jednej osoby za jedną dobę przy pełnym obłożeniu pokoju zgodnie z jego przeznaczeniem, poza cenami dla apartamentów. Ceny apartamentów są cenami  brutto  za 1 dobę za pobyt do dwóch osób w apartamencie.

W okresie Wielkanocy, Bożego Narodzenia i Sylwestra oraz Długich Weekendów  obowiązują ceny  jak od piątku do soboty lub ceny pakietów obowiązujących w tych okresach. W weekendy Talaria przyjmuje rezerwacje na dwa noclegi, od piątku do niedzieli. Istnieje możliwość pobytu na jeden nocleg - prosimy o każdorazowy kontakt z recepcją.

Powyższy cennik jest cennikiem poglądowym i stanowi podstawę do kalkulacji indywidualnych cen, które nie powinny być wyższe od tych podanych w cenniku ramowym. Codzienne ceny dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, aranżacji i oferty  i często uwzględniają także one aktualne obłożenie oraz czas rezerwacji. Dlatego mogą występować różnice w ostatecznej cenie za ten sam pokój w różnym czasie. Te najbardziej aktualne znajdą Państwo na stronie internetowej w momencie rezerwacji wybranego pokoju lub pakietu lub w informacji od Recepcji obiektu.

 

Zachęcamy do rezerwacji pobytów Pań z Panami w terminach: KLIKNIJ TUTAJ

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij