Sobota, 14/01/2023

Poczuj MOC swoich marzeń na 2023 rok! Warsztat z Katarzyną Wnękowską

Serdecznie zapraszamy 14 stycznia o godzinie 11:00 na szkolenie prowadzone metodą warsztatową.

"Poczuj MOC swoich marzeń na 2023 rok!"

Zabiorę Cię w podróż MOCnych stron oraz Twoich osiągnięć. Nawet jak jesteś skromna i nie lubisz się chwalić, to praca z obrazem pomoże Ci ponazywać swoje atuty i sukcesy. Zwizualizujesz swoje marzenia i pragnienia na najbliższy czas. Poczujesz co jest dla Ciebie ważne na dany moment. Z łatwością zaplanujesz działania na nowy 2023 rok i określisz swój pierwszy krok. Poczujesz wewnętrzną MOC, aby go postawić z lekkością!

Podczas szkolenia Uczestniczki:

- odkryją aktualne i autentyczne potrzeby i marzenia,

- połączą się z nimi emocjonalnie,

- zyskają wewnętrzną motywację płynącą z serca,

- spiszą plan działania,

- określą pierwszy krok, który przybliży je do realizacji potrzeb, marzenia, wyzwania, pragnienia, celu.

Będziesz mogła również kupić w specjalnej cenie książkę pt. “Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!” z dedykacją autorki, która chętnie odpowie na pytania dotyczące powstania książki.

Książka została napisana dla Ciebie, kobiety wiecznie zabieganej, pracującej i dbającej o dom, jednak poszukującej siebie. Kobiety, dla której ważne jest odkrycie siebie na nowo.
Autorka – Katarzyna Wnękowska pracując z kobietami widzi, że w natłoku codziennych spraw zarówno tych zawodowych jak i osobistych tracą kontakt ze sobą, ze swoją intuicją. Tak bardzo pochłonięte są obowiązkami zawodowymi, okazywaniem miłości i troski najbliższym, że zapominają o sobie. Znasz to?

Przypomnij sobie o Sobie i weź udział w spotkaniu z energetycznymi Kobietami!

Prowadząca:

Katarzyna Wnękowska Coach i Mentor spełnienia dla Kobiet. Pomaga Kobietom zwiększać poczucie własnej wartości, aby wychodziły z utknięcia i z odwagą realizowały swoje potrzeby oraz tworzyły relacje pełne miłości. Jest autorką książki pt. “Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!” oraz programów rozwojowych “Odkryj swoją wyjątkową siłę“, „Aktywuj swoje źródło spełnienia i wyfruń ze złotej klatki”, “Jesteś Wyjątkowa – poczuj luksus bycia Sobą!“, w których wzięło udział już ponad 260 kobiet aktywnych zawodowo.

Certyfikowany Coach CoachWiseTM, Certyfikowany Soul Coach® i trenerka biznesu, właścicielka Kataliza Coaching. Pracuje według standardów metodologicznych i etycznych International Coach Federation (ICF). Pracuje z klientami w oparciu o swoją autorską metodę ”4 Kroków do Spełnienia©”. Zawiera ona w sobie zasady, strukturę i strategię, które umożliwiają kobietom osiągnięcie spełnionego i satysfakcjonującego życia prywatnego przy jednoczesnym odnoszeniu sukcesów zawodowych.

W 2019 roku otrzymała tytuł Ambasadora Akademii Dobrego Stylu, tytuł Kobiety Charyzmatycznej oraz w roku 2020 uzyskała tytuł Twarz Biznesu polskiej gospodarki. W 2021 r. otrzymała tytuł Lidera Przedsiębiorczości.

 

Więcej informacji: www.katalizacoaching.pl

 

Czas trwania: 2 godziny.

Maksymalna liczba osób: 12

Prosimy o wcześniejsze zapisy. Uczestnictwo dla Gości obiektu gratis.

Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen