23oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Meetings

W Talarii celebrujemy ważne w życiu okazje... Zaproś rodzinę, przyjaciół, znajomych do Pałacu w Trojanowie i pokaż im cząstkę Twojego świata...

Previous page

IMPREZY I WESELA POD WARSZAWĄ

Wiemy, jak ważne w życiu jest celebrowanie najważniejszych uroczystości rodzinnych takich jak wesele, chrzciny czy komunia. Każdy z nas chce, aby były one niezapomniane i perfekcyjne.

Dlatego też cały nasz Zespół troszczy się o to, aby zachwycić zaproszonych Gości nie tylko smakiem potraw i perfekcją obsługi, ale też by oczarować wszystkich magią kuchni Talarii.

Każda potrawa opracowana jest z najwyższą troską o szczegóły, a wyjątkową oprawę stanowią dla niej restauracyjne wnętrza urządzone z dbałością o każdy detal.

Pozwól poznać swoim najbliższym swój świat - zaproś ich do Talarii...

Coś więcej niż zwykłe wesele w hotelu pod Warszawą - magia niezapomnianych chwil

Ślub jest potwierdzeniem i celebracją miłości nowożeńców - warto więc, aby wszystko odbyło się tak, jak to sobie wymarzyli. Jeśli przyjęcie będzie spełniało najskrytsze marzenia młodych, to niezwykłe przeżycie da im siłę i radość na początek nowej, wspólnej drogi życiowej. Nawet po latach wspomnienia przepełnione szczęściem i miłością cementują związek. Dlatego warto zadbać o to, aby przyjęcie weselne było niezapomnianym i wyjątkowym przeżyciem.

Wiele osób poszukuje sali weselnej pod Warszawą ze względu na dobry dojazd do stolicy i dzięki temu także pozostałych części Polski, co będzie dużym ułatwieniem dla gości, którzy będą mogli skorzystać z hotelu. Zorganizowanie przyjęcia weselnego w spokojnym  miejscu blisko natury pozwoli również na przeżycie tego niepowtarzalnego dnia w przepięknej i klimatycznej scenerii. 

Warto pamiętać także o tym, że wesele pod Warszawą od kilku lat staje się coraz bardziej popularne, co nie wiąże się wyłącznie z większą wygodą, ale także i prestiżem, który jest dość ważnym aspektem dla nowożeńców.

Często wpisują więc w wyszukiwarkę internetową hasło "hotel i sala weselna Warszawa i okolice", "sala weselna pod Warszawą blisko hotelu" lub też "hotel i sale weselne Warszawa", mając nadzieję, że przeglądając wyniki znajdą wymarzone sale, najlepiej w pobliżu hotelu dla gości weselnych. Szczególnie ważny jest tutaj komfortowy hotel, aby goście mogli przyjechać z daleka i być z młodą parą w tak ważnym dla nich dniu.

Wśród nich znajduje się Talaria, która zdaniem wielu osób jest idealnym miejscem na przyjęcia weselne w dowolnym stylu, która oferuje swoim gościom dużo większą wygodę niż tradycyjny hotel. Znajduje się blisko Warszawy, udostępniając wszelkie udogodnienia dla pary młodej oraz gości weselnych. Niezapomniane wesele pod Warszawą jest w zasięgu Państwa ręki.

Talaria to wymarzone miejsce na przyjęcia weselne

Rozumiemy potrzeby i oczekiwania młodych par, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ślub i wesele w pałacu Talaria spełniło Państwa najskrytsze marzenia. Nasz zespół doświadczonych specjalistów weźmie na siebie stronę organizacyjną, dbając o najmniejsze szczegóły przyjęcia weselnego. Udostępniając pałac na wesele, zapewnimy odpowiednie przygotowanie sali weselnej,  smacznie i wykwintnie skomponowane menu, które na miejscu przygotuje nasza kuchnia oraz profesjonalną obsługę kelnerską. Dzięki temu na sali w czasie przyjęcia zapanuje prawdziwy, weselny klimat, a para młoda będzie mogła skupić się wyłącznie na dobrej zabawie z najbliższymi.

Jesteśmy szczególnie dumni z obsługi, jaką dysponuje nasza sala bankietowa - menu opracowywane i realizowane jest przez zespół profesjonalnych i doświadczonych kucharzy, dla których gotowanie jest życiową pasją. W każde danie wkładają swoje serce, łącząc tradycję z nowoczesnością, klasykę smaków z nutką ekstrawagancji. Między innymi właśnie dlatego nasz pałac jest tak chętnie odwiedzany, nie tylko ze względu na liczne atrakcje czy tereny rekreacyjne - wielu gości przyjeżdża specjalnie z Warszawy, aby spróbować naszej kuchni. Nie każdy hotel, który posiada sale weselne, może poszczycić się tak wysoką renomą kulinarną.

Organizacja wesela w okolicach Warszawy wymaga również zapewnienia hotelu. Talaria w Trojanowie to jednak dużo więcej niż zwykły hotel - do dyspozycji Państwa i gości weselnych będzie również dostępna strefa SPA & Wellness. Pobyt w naszym pałacu zagwarantuje dla wszystkich osób przyjezdnych nie tylko świetną zabawę i niezapomniane przeżycia, ale także chwile relaksu, odpoczynku i upragnionego wytchnienia, dzięki czemu będą mogli dobrze wykorzystać wolny czas. Właśnie dlatego nasz pałac w Trojanowie oferuje swoim gościom dużo więcej niż tradycyjny hotel.

Tak szeroki zakres usług i udogodnień wyróżnia Talarię na tle przeciętnej sali i hotelu - rzadko które sale weselne oferują zarówno komfortowy pobyt, własną restaurację z autorskim menu, jak i dodatkowe atrakcje dla gości. Jest to wspaniałe rozwiązanie, niezależnie od tego, czy miejscem Państwa zamieszkania jest Warszawa, Kraków, Gdańsk czy jakiekolwiek inne miasto. 

Ślub i wesele w zacisznym miejscu blisko natury, piękna sala bankietowa oraz stylowy i komfortowy pałac są gwarancją na to, że będzie to wyjątkowy i niepowtarzalny dzień w Państwa życiu. To wyjątkowe miejsce już na Państwa czeka.

 

W celu zapoznania się z ofertą, bardzo prosimy o kontakt z działem sprzedaży:

Aleksandra Buczek

rezerwacja@talaria.pl lub 883 103 211

Beata Magos

sprzedaz@talaria.pl lub 883 103 201

 

Gwarantujemy ofertę uszytą na miarę Państwa potrzeb.

 

 

GALERIA ZDJĘĆ - kliknij tutaj

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close