16oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Fit & Detox

Wyrusz z nami w podróż po lepsze "JA"!

Poprzednia strona

Szybki tryb życia i niezdrowa dieta powodują liczne schorzenia, otyłość, a w związku z tym kiepskie samopoczucie. Wspólnie z najlepszymi dietetykami i w oparciu o najnowsze osiągnięcia wellinclusive i filozofii Talaria harmonia & wellness stworzyliśmy wczasy odchudzające i oczyszczające w okolicach Warszawy.

Organizowane przez nas pobyty detoksykujące i wczasy odchudzające w Instytucie Zdrowia i Fitnessu w Talaria Resort & SPA pozwalają na nowo zadbać o własne ciało, zdrowie i samopoczucie, z pomocą wykwalifikowanych coachów, opracowanej specjalnie diety oraz aktywności fizycznej, dostosowanej do uczestników.

Dieta odchudzająca

Stawiamy na zdrowie i to ono jest priorytetem przy układaniu diety podczas wczasów odchudzających. To ze zdrowej diety, pozbycia się toksyn i lepiej funkcjonujących organów wynika oczyszczenie organizmu i utrata zbędnych kilogramów. Bonusem jest doskonałe samopoczucie i odzyskanie sił witalnych.

Nasi pacjenci chudną w oczach, bez niezdrowej głodówki i wyrzeczeń, a jedynie w oparciu o zdrową, zbilansowaną dietę, dostosowaną do ich potrzeb. Zdrowo nie znaczy niesmacznie, dlatego starannie przygotowujemy posiłki, aby nie tylko skutecznie odchudzały, ale były smaczne i pożywne.

Aktywność fizyczna

Odchudzanie i oczyszczanie organizmu nie może odbywać się z pominięciem odpowiednio dobranej aktywności fizycznej. Wiemy, jak jest ona ważna, aby organizm pracował bez zarzutu, a utracone kilogramy nie powróciły. Dlatego oferowana aktywność fizyczna jest doskonałym uzupełnieniem procesu odnowy.

Pamiętamy jednak, że głównym celem naszych wczasów jest pełen relaks uczestników i ich dobre samopoczucie. Aktywność fizyczna jest więc tylko jednym z elementów kompleksowej odnowy i ma dodawać sił i polepszać samopoczucie w duchu wellness.

Pielęgnacja i SPA

Najlepszym uzupełnieniem odnowy jest odpowiednia pielęgnacja. Nasza oferta zabiegów SPA doskonale utrwala i pogłębia wspaniałe efekty diety i aktywności fizycznej, dzięki czemu pacjenci nie tylko czują się lepiej, ale również wyglądają piękniej i młodziej, są zrelaksowani i pozytywnie nastawieni do życia.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij