Czwartek, 11/03/2021

4 pory roku z kobiecością

4 PORY ROKU Z KOBIECOŚCIĄ TO :  

  • Autorski cykl 4 kameralnych wyjazdów zaprojektowany z myślą o Kobietach, inspirowany 4 porami roku i biografią wyjątkowej kobiety COCO CHANEL.
  • Fantastyczny pretekst, żeby zapomnieć o codzienności i zadbać o siebie - gdzie dostaniesz WIĘCEJ niż oczekujesz!
  • To spotkanie z samą sobą w zupełnie inny sposób!
  • To okazja do głębszej refleksji, ale też do spotkania z innymi kobietami, które zainspirują cię odcieniami swojej kobiecości.
  • Potęga różnorodności ubrana w trochę szaleństwa, trochę tańca, trochę relaksu i trochę medytacji, którą docenisz i zapamiętasz na długo!
  • Niepowtarzalne pomysły na fantastyczne spędzenie czasu w kobiecej energii - gdzie zapomnisz o całym świecie i naładujesz baterie!

 

ZMYSŁOWOŚĆ & KOBIECOŚĆ & PEWNOŚĆ SIEBIE – to hasła tego projektu, który powstał z Miłości do Kobiecości oraz z ogromnej pasji, jaką są cykliczne spotkania z Kobietami.

Misją tych cyklicznych wyjazdów  jest rozwijanie samoświadomości i kobiecości w oparciu o wiedzę o sobie poprzez doświadczanie, próbowanie i odkrywanie siebie oraz różnych odcieni swojej kobiecości. To mnóstwo okazji do tego, żeby poczuć się pięknie, odważnie i zmysłowo. To prawdziwe spotkanie z Twoją Kobiecością w różnych jej odcieniach. To także integracja i networking wyjątkowych Kobiet (również budowania relacji biznesowych).

Każda edycja to bogata oferta, wyjątkowi Goście i niespodzianki od Organizatora.

UWAGA: W edycji zimowej będzie trochę tańca, trochę szaleństwa, mnóstwo okazji do refleksji i pogłębienia samoświadomości swojej Kobiecości oraz do upragnionego odpoczynku. Będziemy odkrywać sekretny przepis na TALIĘ OSY od zaraz!

TO WYDARZENIE, KTÓRE PORUSZY TWOJE EMOCJE!

Uwaga! Kobiecość nie ma ograniczeń. Zapraszamy Panie w każdym wieku.

 

Twoja inwestycja w SIEBIE:  2295,00 zł

Szczegóły programu i rezerwacja: KLIKNIJ TUTAJ: Wyjazd 4 Pory Roku z Kobiecością - Zima - Fabryka Warsztatów (fabrykawarsztatow.pl)

Wyjazd organizuje:

Martyna Guba

Osobowość Roku 2019 Kategoria Biznes, Ambasadorka Kobiecości, Wizjonerka z energią do ZMIAN, Autorka projektu www.odcieniekobiecosci.pl

Masz pytania ? Chcesz poznać program wydarzenia? Zadzwoń: 733 16 16 16

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij