Sobota, 06/03/2021

Odkryj w sobie Świadomą Boginię!

Odkryj w sobie Świadomą Boginię! Zadbaj o swoją moc!

Zapraszamy 6 marca 2021r. o godzinie 11:00.

Podczas spotkania z Leą M. Pyć-Leszczuk, autorką książki "Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą" przekonamy się, w jaki sposób wydobyć swoją prawdziwą kobiecość oraz poczuć harmonię we wszystkich sferach życia. W trakcie warsztatu dowiemy się m.in.:

- jak złamać schematy myślowe, które rządzą naszym życiem,

- jak być bogatą nie tylko w doświadczenia,

- jak poznać własny język miłości.

Lea M. Pyć-Leszczuk podzieli się wiedzą i wskazówkami z kobietami, które chcą czuć się dobrze, osiągać upragnione cele i być szczęśliwe na każdej płaszczyźnie swojego życia.

Wstęp bezpłatny dla naszych Gości! Ilość miejsc ograniczona, prosimy o wcześniejsze zapisy: spa@talaria.pl

 

Lea Magdalena Pyć-Leszczuk

Autorka książki i projektu "Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą" oraz mocno‌ ‌stąpająca‌ ‌po‌ ‌ziemi‌ ‌kobieta‌ ‌biznesu.‌ Na co dzień właścicielka firmy poligraficznej Best Factory w Warszawie. Jest spełnioną rodzinnie, biznesowo i twórczo kobietą. Jest dumna z tego, że harmonijnie łączy życie prywatne i zawodowe. ‌Odniosła‌ ‌sukces‌ w‌ ‌każdej‌ ‌dziedzinie‌ ‌życia.‌ ‌Projekt‌ „Świadoma Bogini” ‌to‌ ‌nowa‌ ‌odsłona‌ ‌działalności,‌ ‌również‌ ‌tej‌ biznesowej‌ ‌i‌ ‌dowód,‌ ‌że‌ ‌można‌ ‌spełniać‌ ‌misję‌ ‌w‌ ‌najlepszym‌ ‌wydaniu.‌

W swojej książce pokazuje, że każda kobieta może osiągnąć co zechce, pod warunkiem, że umiejętnie po to sięgnie. Dzieli się w niej nie tylko swoją drogą, ale też mapami, z których korzystała. Lea potrafi zainspirować i zmotywować do skutecznej przemiany. Jej efektem będzie poczucie spełnienia w każdym obszarze życia oraz osadzenia w kobiecości.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij