Sobota, 18/01/2020

Sobota z marką ESDOR

Sobota z marką ESDOR

11.00 – 17.00 czekamy na Was w lobby SPA z warsztatami pielęgnacyjnymi z wykorzystaniem kosmetyków ESDOR, podczas których poopowiadamy na temat odpowiedniej pielęgnacji w kontekście procesów starzenia.

 

Esdor to wyjątkowa linia kosmetyków do twarzy i ciała opartych na naturalnych składnikach. Podstawowym wyróżnikiem kosmetyków Esdor jest zawartość polifenoli winnych, otrzymywanych w wyniku zastosowanej nowatorskiej technologii, opracowanej i wdrożonej przez zespól naukowo-badawczy Grupy Matarromera. Dzięki tej technologii otrzymywany jest skoncentrowany ekstrakt polifenolowy - Eminol® (w skład którego wchodzi m.in. Resweratrol) - który jest jednym z podstawowych czynników aktywnych wszystkich kosmetyków Esdor. W badaniach naukowych wykazano, że w dziedzinie kosmetyki Eminol® posiada właściwości:

  • antyoksydacyjne
  • przeciwrodnikowe
  • antykancerogenne
  • antyalergiczne
  • przeciwzapalne
  • przeciwwirusowe
  • antybakteryjne

Skuteczność antyoksydacyjną i przeciwdziałającą wolnym rodnikom polifenoli zawartych w Eminolu® określono na 30 razy większą niż witaminy E i C.
Esdor to kosmetyki wyprodukowane niemal wyłącznie z naturalnych składników. Nie zawierają parabenów, olejków mineralnych ani sztucznych barwników. Siła oddziaływania polifenoli została wzmocniona takimi składnikami jak olejek różany, olejek jojoba, olejek arganowy, ekstrakt z kawioru czy też wyciąg z korzeni żeń-szenia.

Zakład produkujący kosmetyki położony jest w Valbuena de Duero (Valladolid), w samym sercu prestiżowego regionu winiarskiego Ribera del Duero. Polifenole pozyskiwane są z wina oraz pozostałości po winifikacji winogron ze szczepu tempranillo.

 

Zarezerwuj dowolny pakiet pobytowy i spotkajmy się w sobotę :) Rezerwacja - KLIKNIJ TUTAJ

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij