Sobota, 03/12/2022

Świadome zarządzanie czasem - warsztaty z Julią Deją

Żyjemy we wszechobecnym pędzie, w świecie, gdzie mnóstwo jest różnych bodźców. Ciężko jest się nam skoncentrować, by być tu i teraz. Dlatego na warsztatach poruszymy tematy uważności. Jak umiejętnie skupić się na jednej rzeczy? Jakie korzyści z tego płyną, gdy posiądziemy te umiejetność?

Porozmawiamy, jak uzyskać poczucie własnej wartości. Uświadomimy sobie, z jakich elementów się ono składa.

Jak uzyskać pewność siebie, by mieć lepsze wyniki zarówno w pracy i jak i w życiu prywatnym?

Odpowiedzi na te pytania postaramy się uzyskać na naszych spotkaniach.

Zapraszamy serdecznie.

 

Warsztaty poprowadzi Julia Deja - coach holistyczny, manager osób publicznych. Pracuje w sposób holistyczny i w zależności od indywidualnych potrzeb łączy coaching, psychologię, pracę z podświadomością, intuicją i przekonaniami. Używa technik pomagających usuwać blokady i odkrywać wewnętrzny potencjał w życiu osobistym i zawodowym. Szkoli się głównie za granicą, stale poszerzając wiedzę na treningach, seminariach oraz warsztatach. Jest propagatorką alternatywnego sposobu życia. Zwolenniczką świadomego słuchania własnych potrzeb, dążenia do autentyzmu i wewnętrznej prawdy. Pasjonatką życia i aktywistką pro-zwierzęca. Na co dzień jest coachem holistycznym i managerem osób publicznych. Z Jej usług korzystają m.in. gwiazdy telewizji oraz politycy.  Jeśli masz dylemat życiowy lub jesteś na rozstaju dróg lub po prostu potrzebujesz rozmowy – umów się na sesję.

 

Wstęp na warsztaty gratis dla Gości pobytowych.

Dni i godziny zajęć:

Sobota, 3.12, godzina 11:00 do 12:30

Sobota, 3.12, godzina 16:00 do 17:30

Niedziela, 4.12, godzina 10:00-11:30

 

Serdecznie zapraszamy! Zarezerwuj już dziś dowolny pakiet pobytowy i ciesz się z uczestnictwa  w warsztatach: KLIKNIJ TUTAJ

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij