Sobota, 05/11/2022

Warsztaty makijażu - trendy jesień / zima 2022

Warsztaty makijażu - trendy jesień/ zima 2022 - już w Talarii 5.11.2022r.

Zapraszamy w godzinach 15:00 - 18:00.

 

Lekkie podkłady i lekko muśnięta słońcem skóra odchodzą w zapomnienie aż do wiosny. Czas na mocniejsze akcenty, wyraźniejsze oczy, usta i podkłady o silnym kryciu! Sprawdź, co nas czeka w trendach makijażowych na kolejny sezon na naszych warsztatach "Makijaż krok po kroku".

 

Program warsztatów:

- co robić, by makijaż trzymał się cały dzień? Sposoby na utrzymanie trwałości makijażu,

- przegląd kosmetyczki - czyli co powinno się w niej znaleźć, abyś mogła perfekcyjnie wykonać makijaż,

- pędzle - jakie wybrać i czy mają istotny wpływ na makijaż? Czy aby na pewno potrzebujesz całego zestawu? Jakie włosie i kształty wybierać? 

 

To i wiele więcej już 5 listopada w Talarii!

 

Warsztaty makijażu poprowadzi Anna Lach.

Z wykształcenia kosmetolog- wizażysta. Absolwentka Kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Certyfikowany Trener Programu World Class Business Speaker – Mówca Motywacyjny.

Ukończyła Międzynarodową Akademię Estetyki. Dyrektor Mary Kay Cosmetics oraz właściciel Atelier Wizerunku w Siedlcach i Łukowie oraz Atelier Academy - centrum szkoleń i wyposażenia gabinetów dla Branży Beauty.

Z pasją zajmuje się kreowaniem wizerunku kobiet podczas prowadzenia szkoleń i warsztatów makijażowych oraz kosmetycznych.

Spędziła tysiące godzin na salach szkoleniowych, ucząc kobiety, jak dobrze czuć się we własnej skórze i makijażu każdego dnia, pokazując jego kolejne kroki. Współpracuje z takimi firmami jak: PKO BANK POLSKI czy TALARIA RESORT &SPA.

Dbała o wizerunek gwiazd, takich jak: Nick Vujicic, Kuba Wojewódzki, Jakub B.Bączek czy Anna Lewandowska na największych eventach motywacyjnych w Polsce: Życie bez ograniczeń oraz Be Supreme.

Prowadzi kursy I i II stopnia makijażu, szkolenia "Wizerunek a efektywność w biznesie" dla korporacji i indywidualne konsultacje z zakresu pielęgnacji skóry, nowoczesnych zabiegów w kosmetologii i makijażu oraz współpracuje ze szkołami kosmetycznymi.

 

Jej poczynania można śledzić na stronie :

https://web.facebook.com/lach.anna.kursy.makijazu/

 

Zapraszamy :) Wstęp na naszych Gości jest bezpłatny.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij