Sobota, 12/12/2020

Weekend poświęcony zdrowiu i urodzie

Weekend poświęcony zdrowiu i urodzie

Serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy weekend poświęcony dobremu samopoczuciu! W jego ramach Pani Marzena Żuchowska – Korba, nasz stały Gość, poprowadzi pogadankę poświęconą tematyce profilaktyki i ochrony zdrowia. Program, który zostanie przedstawiony, opracowany jest przez czeskiego lekarza sportowego doktora Otto Horaka. Jest absolutnie bezpieczny, bo oparty na bazie suplementów organicznych.

Oczyszczając i odkwaszając organizm, bardzo podnosimy jego odporność, możemy zapobiec wielu poważnym chorobom, zadbać o profilaktykę antynowotworową i ogólnie o nasze zdrowie od wewnątrz. Na kuracji bezpiecznie gubimy kilogramy bez efektu jo – jo, o ile nasz organizm tego potrzebuje. Ważne jest, że bardzo poprawia się wygląd naszej skóry, która uelastycznia się, ujędrnia, spłycają się zmarszczki.

Po pogadance każda z Pań może skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała, który wykonamy na przyrządzie medycznym marki Omron. Przy okazji rozdamy także Paniom paseczki lakmusowe do badania pH porannego moczu oraz wykonamy degustację żeli aloesowych.

Jeśli któraś z Pań będzie chciała zadać więcej pytań, Pani Marzena będzie dostępna również w niedzielę na indywidualne konsultacje.

Serdecznie zapraszamy!

 

Już dziś zarezerwuj dowolny pakiet pobytowy i weź udział w zajęciach bezpłatnie: KLIKNIJ TUTAJ

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij