Sobota, 23/04/2022

Wiosenne warsztaty makijażowe z Mary Kay

WARSZTATY MAKIJAŻOWE Z MARY KAY

23 kwietnia od 15:00 do 18:00

Co powiecie, Drogie Panie, na makijaż inspirowany wiosną? Ta pora roku to czas, kiedy rezygnujemy z ciężkiego, mocnego makijażu na rzecz tego lekkiego i rozświetlonego. Warto porzucić ciemne kolory i sięgnąć po soczyste, pastelowe. Nie wiecie, jak powinien wyglądać wiosenny makijaż? Przychodzimy Wam z pomocą!  

 

Warsztaty poprowadzi Anna Lach (https://web.facebook.com/lach.anna.kursy.makijazu/).

Z wykształcenia Kosmetolog - Wizażysta. Absolwentka Kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Certyfikowany Trener Programu World Class Business Speaker – Mówca Motywacyjny.

Ukończyła Międzynarodową Akademię Estetyki. Dyrektor Mary Kay Cosmetics oraz właściciel Atelier Wizerunku w Siedlcach i Łukowie.

Z pasją zajmuje się kreowaniem wizerunku kobiet podczas prowadzenia szkoleń i warsztatów makijażowych.

Przeszkoliła już tysiące kobiet, jak dobrze czuć się we własnej skórze i makijażu każdego dnia, pokazując jego kolejne kroki. Współpracowała z takimi firmami jak: PKO BANK POLSKI czy TALARIA RESORT & SPA.

Dbała o wizerunek Gwiazd takich jak: Nick Vujicic, Kuba Wojewódzki, Jakub B.Bączek czy Anna Lewandowska na największych eventach motywacyjnych w Polsce: Życie bez ograniczeń oraz Be Supreme.

Prowadzi szkolenia I i II stopnia w szkołach kosmetycznych, szkolenia wizerunek a efektywność w biznesie dla korporacji oraz indywidualne konsultacje z zakresu pielęgnacji skóry, nowoczesnych zabiegów w kosmetologii i makijażu. 

 

Wstęp jest bezpłatny dla naszych Gości. Już dziś zarezerwuj dowolny pakiet pobytowy i ciesz się z uczestnictwa w warsztatach - KLIKNIJ TUTAJ

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij