Sobota, 20/05/2023

Wiosenne warsztaty makijażu

Wiosenne warsztaty makijażu - już 20.05.2023 r. w Talarii!

Zapraszamy w godzinach 15:00 - 18:00.

Nie ma lepszego czasu na eksperymenty z własnym wizerunkiem niż wiosna, która na każdym kroku motywuje nas do działania. Naładowane pozytywną energią będziemy czerpać garściami z tegorocznych trendów, które jak się okazuje, mają sporo do zaoferowania.  

Na samym szczycie trendów makijażowych na wiosnę i lato 2023 znajduje się naturalność. Będziemy podkreślać piękno w bardzo subtelny i wyważony sposób. W opozycji do tego trendu znajdziemy fuzję wyrazistych barw, które będziemy stosować na powiekach, ustach i policzkach. To wszystko juz 20 maja :)

 

To i wiele więcej już 20 maja w Talarii!

 

Wejście dla naszych Gości gratis.

Już dziś zarezerwuj wymarzony pobyt i ciesz się z uczestnictwa w warsztatach - KLIKNIJ TUTAJ

 

Warsztaty makijażu poprowadzi Anna Lach.

Z wykształcenia kosmetolog- wizażysta. Absolwentka Kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Certyfikowany Trener Programu World Class Business Speaker – Mówca Motywacyjny.

Ukończyła Międzynarodową Akademię Estetyki. Dyrektor Mary Kay Cosmetics oraz właściciel Atelier Wizerunku w Siedlcach i Łukowie oraz Atelier Academy - centrum szkoleń i wyposażenia gabinetów dla Branży Beauty.

Z pasją zajmuje się kreowaniem wizerunku kobiet podczas prowadzenia szkoleń i warsztatów makijażowych oraz kosmetycznych.

Spędziła tysiące godzin na salach szkoleniowych, ucząc kobiety, jak dobrze czuć się we własnej skórze i makijażu każdego dnia, pokazując jego kolejne kroki. Współpracuje z takimi firmami jak: PKO BANK POLSKI czy TALARIA RESORT &SPA.

Dbała o wizerunek gwiazd, takich jak: Nick Vujicic, Kuba Wojewódzki, Jakub B.Bączek czy Anna Lewandowska na największych eventach motywacyjnych w Polsce: Życie bez ograniczeń oraz Be Supreme.

Prowadzi kursy I i II stopnia makijażu, szkolenia "Wizerunek a efektywność w biznesie" dla korporacji i indywidualne konsultacje z zakresu pielęgnacji skóry, nowoczesnych zabiegów w kosmetologii i makijażu oraz współpracuje ze szkołami kosmetycznymi.

 

Jej poczynania można śledzić na stronie :

https://web.facebook.com/lach.anna.kursy.makijazu/

 

Zapraszamy :) Wstęp na naszych Gości jest bezpłatny.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij