Piątek, 21/07/2023

Joga & pilates weekend

Joga & pilates weekend

Warsztaty weekendowe przeznaczone są dla osób początkujących oraz mających już doświadczenie w pracy z ciałem. Efekty, zarówno fizyczne, jak i w obszarze umysłu, są odczuwalne od razu po zajęciach, ponieważ  poprzez aktywację powięzi możliwy jest większy zakres ruchów, a także z uwagi na to, że skoncentrowanie umysłu na wykonywanej asanie i równowadze ciała prowadzi do odprężenia i odizolowania towarzyszącego nam natłoku myśli.

Pilates to metoda mającą na celu stworzenie równowagi ciała. Ćwiczenia wykonywane spokojnie, bez stresu, przy dźwiękach spokojnej muzyki, wprowadzają w dobry nastrój i poprawiają sylwetkę. Trening wykonuje się na macie, ważne jest dokładne i efektywne wykonywanie poszczególnych ćwiczeń. Jest to idealna metoda dla ludzi zestresowanych, prowadzących siedzący tryb życia, którzy chcieliby zachować młodzieńczą postawę oraz ujędrnić i rozruszać ciało. Pilates gwarantuje skuteczność, gdyż angażuje do pracy różne partie ciała i zapewnia kompleksowy trening mięśni.

Zajęcia prowadzi nasza niezastąpiona para instruktorów: Agnieszka Soszka (joga) i Mariusz Kowalczyk (pilates).

 

Szczegóły i rezerwacja: KLIKNIJ TUTAJ

Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen