Sobota, 12/03/2022

Pokochaj siebie - warsztaty z Julią Deją

Na warsztatach porozmawiamy między innymi o tym, jak skutecznie zażegnać przeszłość, aby moc skupić się na teraźniejszości, by była dla nas sukcesem.

Poruszymy tez wątek miłości do samej siebie:

- jak uzyskać uważność na swoje potrzeby,

- jak odkryć siebie,

- jak uzyskać świadomość swoich mocnych i słabszych stron - Prowadząca przedstawi wskazówki, jak skutecznie nad nimi pracować oraz da przestrzeń na to, żeby osoby biorące udział w warsztatach mogły zadawać pytania, by pomóc im w istotnym uzyskaniu odpowiedzi.

Porozmawiamy również o energii żeńskiej oraz o energii męskiej. Czym są. Jaką warto być kobietą w związku, by żyło się nam lekko, miło i przyjemnie, czyli w zgodzie i w zrozumieniu. By komunikacja była efektowna.

Zakończymy warszaty mapą marzeń, którą sobie opiszemy. Odnośnie planów na cały rok. Czyli pochylimy się uważnie nad swoimi celami i je pokrótce omówimy. 

 

Warsztaty poprowadzi Julia Deja - coach holistyczny, manager osób publicznych. Pracuje w sposób holistyczny. W zależności od indywidualnych potrzeb łączy coaching, psychologię, pracę z podświadomością, intuicją i przekonaniami. Używa technik pomagających usuwać blokady i odkrywać wewnętrzny potencjał w życiu osobistym i zawodowym. Szkoli się głównie za granicą, stale poszerzając wiedzę na treningach, seminariach oraz warsztatach. 

 

Wstęp na warsztaty gratis dla Gości pobytowych.

Dni i godziny zajęć:

Sobota, 12.03, godzina 11:00 do 12:30

Sobota, 12.03, godzina 16:00 do 17:30

Niedziela, 13.03, godzina 10:00-11:30

 

Serdecznie zapraszamy! Zarezerwuj już dziś dowolny pakiet pobytowy i ciesz się z uczestnictwa  w warsztatach: KLIKNIJ TUTAJ

Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen