Sobota, 10/12/2022

Warsztaty makijażu

Kolejna odsłona warsztatów makijażu krok po kroku już 10 grudnia w godzinach od 15:00 do 18:00 w Talarii :) 


Malujesz się na co dzień, ale nie do końca wiesz jak to robić? 

Kończy Ci się podkład, a nie masz pojęcia jak dobrać ten idealny do swojej urody? 

Nie wiesz jak konturować twarz? I gdzie położyć bronzer, róź czy rozświetlacz?

 

Na te i inne pytania odpowie już 10 grudnia Anna Lach - z wykształcenia kosmetolog - wizażysta. Absolwentka kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Certyfikowany Trener Programu World Class Business Speaker – Mówca Motywacyjny.

Ukończyła Międzynarodową Akademię Estetyki. Dyrektor Mary Kay Cosmetics oraz właściciel Atelier Wizerunku w Siedlcach i Łukowie. Od lat trener makijażu i wizerunku. 

Z pasją zajmuje się kreowaniem wizerunku kobiet podczas prowadzenia szkoleń i warsztatów makijażowych oraz kosmetycznych. 

Spędziła tysiące godzin na salach szkoleniowych, ucząc kobiety jak dobrze czuć się we własnej skórze i makijażu każdego dnia, pokazując jego kolejne kroki. Współpracuje z takimi firmami jak: PKO BANK POLSKI czy TALARIA RESORT &SPA.

Dbała o wizerunek gwiazd takich, jak: Nick Vujicic, Kuba Wojewódzki, Jakub B.Bączek czy Anna Lewandowska na największych eventach motywacyjnych w Polsce: Życie bez ograniczeń oraz Be Supreme.

Prowadzi kursy I i II stopnia makijażu w szkołach kosmetycznych, szkolenia wizerunek a efektywność w biznesie dla korporacji oraz indywidualne konsultacje z zakresu pielęgnacji skóry, nowoczesnych zabiegów w kosmetologii i makijażu.  

Jej poczynania można obejrzeć na stronie : https://web.facebook.com/lach.anna.kursy.makijazu/

Zapraszamy ;)

Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen