Sobota, 01/04/2023

Warsztaty makijażu

Kolejna odsłona warsztatów makijażu krok po kroku już 1 kwietnia w godzinach od 15:00 do 18:00 w Talarii :) 

 

Odważne kolory, intrygujące połączenia, ale też i klasyka gatunku. Oto przepis na makijaż idealny w 2023 roku! 

Wśród modnych prognoz wizażystów pojawi się też trend winylowych warg. Intensywnie błyszczące usta będą wyglądały jak pokryte lśniącym lakierem hybrydowym, sprawiającym wrażenie nieustannie mokrych czy zwilżonych, oczywiście wszystko to w bardzo nasyconych barwach.

To i wiele więcej na kolejnych warsztatach makijażu w Talaria Resort & SPA :) 

 

Wejście dla naszych Gości gratis.

Już dziś zarezerwuj wymarzony pobyt i ciesz się z uczestnictwa w warsztatach - KLIKNIJ TUTAJ

 

Warsztaty poprowadzi Anna Lach - z wykształcenia kosmetolog - wizażysta. Absolwentka kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Certyfikowany Trener Programu World Class Business Speaker – Mówca Motywacyjny.

Ukończyła Międzynarodową Akademię Estetyki. Dyrektor Mary Kay Cosmetics oraz właściciel Atelier Wizerunku w Siedlcach i Łukowie. Od lat trener makijażu i wizerunku. 

Z pasją zajmuje się kreowaniem wizerunku kobiet podczas prowadzenia szkoleń i warsztatów makijażowych oraz kosmetycznych. 

Spędziła tysiące godzin na salach szkoleniowych, ucząc kobiety jak dobrze czuć się we własnej skórze i makijażu każdego dnia, pokazując jego kolejne kroki. Współpracuje z takimi firmami jak: PKO BANK POLSKI czy TALARIA RESORT &SPA.

Dbała o wizerunek gwiazd takich, jak: Nick Vujicic, Kuba Wojewódzki, Jakub B.Bączek czy Anna Lewandowska na największych eventach motywacyjnych w Polsce: Życie bez ograniczeń oraz Be Supreme.

Prowadzi kursy I i II stopnia makijażu w szkołach kosmetycznych, szkolenia wizerunek a efektywność w biznesie dla korporacji oraz indywidualne konsultacje z zakresu pielęgnacji skóry, nowoczesnych zabiegów w kosmetologii i makijażu.  

Jej poczynania można obejrzeć na stronie : https://web.facebook.com/lach.anna.kursy.makijazu/

Zapraszamy ;)

Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen