Sobota, 21/01/2023

Wdzięczne dwie godziny - zajęcia motywacyjne

Zapraszamy na zajęcia motywacyjne w sobotę, 21 stycznia, o 16:00:

Wdzięczne dwie godziny

Wdzięczność to bodaj najprostsza, najtańsza i najskuteczniejsza metoda na życie z lekkością. Daje radość z małych rzeczy. Pozwala zobaczyć innych ludzi i świat w radośniejszym wymiarze.  Tymczasem prawo do wdzięczności rezerwujemy na specjalne okazje uważając , że wdzięcznym należy być jedynie za chwile i zdarzenia niezwykłe, niecodzienne. Okazuje się jednak, że odczucie wdzięczności  za małe rzeczy, spotykające nas każdego dnia oraz wyrażenia jej, prowadzi do zwiększenia satysfakcji z życia. Bycie wdzięcznym za to co dotąd uważaliśmy za coś oczywistego, poprawia nasze relacje z bliskimi i współpracownikami. W ciągu dwóch godzin postaramy się podpowiedzieć jak zauważać te małe oczywistości i cieszyć się nimi wraz z tymi, którzy nas otaczają i są dla nas ważni.

Zajęcia poprowadzą:

Beata Karwowska i Monika Słotwińska-Łychota

Obie prowadzące są absolwentkami Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku psychologii międzykulturowej, oraz Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii. Uzyskały też  certyfikaty Mediatora w oparciu o metodę Porozumienie bez Przemocy (NVC). Życiu są bardzo wdzięczne za to, że pozwoliło im się spotkać w ważnym dla siebie momencie. A sobie wzajemnie są wdzięczne za przyjaźń rozpoczętą w dniu tego spotkania.  

 

Czas trwania: 2 godziny.

Maksymalna liczba osób: 12

Prosimy o wcześniejsze zapisy. Uczestnictwo dla Gości obiektu gratis.

Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen