Sobota, 22/01/2022

Weekend dla zdrowia i urody

Serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy weekend poświęcony dobremu samopoczuciu! W jego ramach doradca dietetyczny Pani Marzena Żuchowska – Korba, nasz stały Gość, w sobotę o 11:00 poprowadzi wykład poświęcony tematyce profilaktyki i ochrony zdrowia. Program, który zostanie przedstawiony, opracowany jest przez czeskiego lekarza sportowego doktora Otto Horaka. Jest absolutnie bezpieczny, bo oparty na bazie suplementów organicznych,zakłada trwałe przywrócenie równowagi kwasowo-zasadowej i jest bardzo prosty, ponieważ eliminując tylko niektóre produkty z naszej diety i stosując odpowiednio zbilansowaną przez doktora suplementację uzyskujemy ten efekt.

Oczyszczając i odkwaszając organizm, bardzo podnosimy jego odporność, możemy zapobiec wielu poważnym chorobom, zadbać o profilaktykę antynowotworową i ogólnie o nasze zdrowie.

Na kuracji bezpiecznie gubimy kilogramy bez efektu jo – jo, o ile nasz organizm tego potrzebuje. Ważne jest, że bardzo poprawia się wygląd naszej skóry, która uelastycznia się, ujędrnia, spłycają się zmarszczki,w efekcie dłużej zachowamy młodość :)

Po pogadance każda z Pań może skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała, którą wykonamy na przyrządzie medycznym marki Omron. Przy okazji rozdamy także Paniom paseczki lakmusowe do badania pH porannego moczu oraz zrobimy degustację żeli aloesowych oraz herbaty antylipidowej.

Jeśli któraś z Pań będzie chciała zadać więcej pytań, Pani Marzena będzie dostępna również w niedzielę na indywidualne konsultacje.

Serdecznie zapraszamy! Udział gratis dla naszych Gości.

Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen