16oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Marzec w SPA

Spędź z nami kilka radosnych chwil!

Poprzednia strona

MARZEC W SPA

,,Zawsze jest czas by wyglądać pięknie‘’. Szczególnie wiosną, gdy wszystko budzi się do życia. To doskonały moment, aby zadbać o swoje ciało i  duszę. 

 

W marcu manager SPA poleca szczególnie:

 

Dar Natury – olejowe oczyszczanie ciała z aromaterapią.

 

Indywidualnie szyty na miarę prozdrowotny peeling całego ciała w zależności od aktualnej polaryzacji. Unikalna metoda pracy z olejkami eterycznymi pozwala na osiągnięcie równowagi emocjonalnej, regeneracji i głębokiego relaksu podczas wykonywania peelingu.

Kosmetyczne właściwości są dobrze znane, złuszczanie martwego naskórka jest niezbędnym zabiegiem dla zachowania młodego i zdrowego wyglądu skóry.

Peeling wykonywany na bazie antyseptycznej soli z morza martwego intensywnie rozcierany na skórze usuwa zrogowaciałe komórki naskórka i przygotowuje ją do otrzymania odżywczych składników zawartych w oleju ze słodkiego migdała tłoczonego na zimno, zawierającego wyjątkowe składniki odżywiające, nawilżające i uelastyczniające, pozostawiając skórę w idealnym stanie i jedwabistą w dotyku.

Wyjątkowość tego peelingu to prozdrowotne działanie kosmetyczne, ponieważ preparaty użyte podczas peelingu są w 100% naturalne.

Czas: 30 minut – cena: 130 zł

 


Zabieg doskonale wygładza i nawilża, sprawiając, że ciało staje się aksamitne w dotyku.

 

Czas spędzony w My spa to nie tylko zabiegi i pielęgnacja, zachęcamy Cię, abyś razem z nami tworzył  i zmieniał rzeczywistość. Jesteśmy tu dla  Ciebie…

Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen