14oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Marzec w SPA

Spędź z nami kilka radosnych chwil!

Previous page

MARZEC W SPA

,,Zawsze jest czas by wyglądać pięknie‘’. Szczególnie wiosną, gdy wszystko budzi się do życia. To doskonały moment, aby zadbać o swoje ciało i  duszę. 

 

W marcu manager SPA poleca szczególnie:

 

Dar Natury – olejowe oczyszczanie ciała z aromaterapią.

 

Indywidualnie szyty na miarę prozdrowotny peeling całego ciała w zależności od aktualnej polaryzacji. Unikalna metoda pracy z olejkami eterycznymi pozwala na osiągnięcie równowagi emocjonalnej, regeneracji i głębokiego relaksu podczas wykonywania peelingu.

Kosmetyczne właściwości są dobrze znane, złuszczanie martwego naskórka jest niezbędnym zabiegiem dla zachowania młodego i zdrowego wyglądu skóry.

Peeling wykonywany na bazie antyseptycznej soli z morza martwego intensywnie rozcierany na skórze usuwa zrogowaciałe komórki naskórka i przygotowuje ją do otrzymania odżywczych składników zawartych w oleju ze słodkiego migdała tłoczonego na zimno, zawierającego wyjątkowe składniki odżywiające, nawilżające i uelastyczniające, pozostawiając skórę w idealnym stanie i jedwabistą w dotyku.

Wyjątkowość tego peelingu to prozdrowotne działanie kosmetyczne, ponieważ preparaty użyte podczas peelingu są w 100% naturalne.

Czas: 30 minut – cena: 130 zł

 


Zabieg doskonale wygładza i nawilża, sprawiając, że ciało staje się aksamitne w dotyku.

 

Czas spędzony w My spa to nie tylko zabiegi i pielęgnacja, zachęcamy Cię, abyś razem z nami tworzył  i zmieniał rzeczywistość. Jesteśmy tu dla  Ciebie…

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close