Sobota, 28/05/2022

Warsztaty makijażowe z okazji Dnia Matki

WARSZTATY MAKIJAŻOWE Z MARY KAY

28 maja od 15:00 do 18:00

Wiosna to czas, w którym lubimy eksperymentować i chętnie korzystamy z nowych, świeżych trendów – dotyczy to także make- up'u! Sprawdź, jakie kolory będą królowały w tym sezonie w makijażu oczu i jaki odcień dobrać do swojej tęczówki oka.

 

Warsztaty poprowadzi Anna Lach (https://web.facebook.com/lach.anna.kursy.makijazu/).

Z wykształcenia Kosmetolog - Wizażysta. Absolwentka Kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Certyfikowany Trener Programu World Class Business Speaker – Mówca Motywacyjny.

Ukończyła Międzynarodową Akademię Estetyki. Dyrektor Mary Kay Cosmetics oraz właściciel Atelier Wizerunku w Siedlcach i Łukowie.

Z pasją zajmuje się kreowaniem wizerunku kobiet podczas prowadzenia szkoleń i warsztatów makijażowych.

Przeszkoliła już tysiące kobiet, jak dobrze czuć się we własnej skórze i makijażu każdego dnia, pokazując jego kolejne kroki. Współpracowała z takimi firmami jak: PKO BANK POLSKI czy TALARIA RESORT & SPA.

Dbała o wizerunek Gwiazd takich jak: Nick Vujicic, Kuba Wojewódzki, Jakub B.Bączek czy Anna Lewandowska na największych eventach motywacyjnych w Polsce: Życie bez ograniczeń oraz Be Supreme.

Prowadzi szkolenia I i II stopnia w szkołach kosmetycznych, szkolenia wizerunek a efektywność w biznesie dla korporacji oraz indywidualne konsultacje z zakresu pielęgnacji skóry, nowoczesnych zabiegów w kosmetologii i makijażu. 

 

Wstęp jest bezpłatny dla naszych Gości.

Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen