Sobota, 28/05/2022

Warsztaty makijażowe z okazji Dnia Matki

WARSZTATY MAKIJAŻOWE Z MARY KAY

28 maja od 15:00 do 18:00

Wiosna to czas, w którym lubimy eksperymentować i chętnie korzystamy z nowych, świeżych trendów – dotyczy to także make- up'u! Sprawdź, jakie kolory będą królowały w tym sezonie w makijażu oczu i jaki odcień dobrać do swojej tęczówki oka.

 

Warsztaty poprowadzi Anna Lach (https://web.facebook.com/lach.anna.kursy.makijazu/).

Z wykształcenia Kosmetolog - Wizażysta. Absolwentka Kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Certyfikowany Trener Programu World Class Business Speaker – Mówca Motywacyjny.

Ukończyła Międzynarodową Akademię Estetyki. Dyrektor Mary Kay Cosmetics oraz właściciel Atelier Wizerunku w Siedlcach i Łukowie.

Z pasją zajmuje się kreowaniem wizerunku kobiet podczas prowadzenia szkoleń i warsztatów makijażowych.

Przeszkoliła już tysiące kobiet, jak dobrze czuć się we własnej skórze i makijażu każdego dnia, pokazując jego kolejne kroki. Współpracowała z takimi firmami jak: PKO BANK POLSKI czy TALARIA RESORT & SPA.

Dbała o wizerunek Gwiazd takich jak: Nick Vujicic, Kuba Wojewódzki, Jakub B.Bączek czy Anna Lewandowska na największych eventach motywacyjnych w Polsce: Życie bez ograniczeń oraz Be Supreme.

Prowadzi szkolenia I i II stopnia w szkołach kosmetycznych, szkolenia wizerunek a efektywność w biznesie dla korporacji oraz indywidualne konsultacje z zakresu pielęgnacji skóry, nowoczesnych zabiegów w kosmetologii i makijażu. 

 

Wstęp jest bezpłatny dla naszych Gości.

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close