19oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Wrapping the body in a soft pack bathtub

Soft Pack tub wraps, during which you drift on water ...
Previous page

KOKOS I SÓL DOKTORA JENTSCHURY – OCZYSZCZANIE I ZASADOWY DETOKS

Ten okład przygotowany w oparciu o kurację zasadową dra Jentschury ułatwia pozbycie się złogów kwasów z organizmu, oczyszcza i mineralizuje. Olej kokosowy doskonale odżywia, pielęgnuje i nawilża skórę. Okład zasadowy to pierwszy krok w terapii antystresowej, odchudzającej, oczyszczającej, antycellulitowej, a także antygrypowej.                                                                         

Czas trwania: do 45 minut     Cena: 200 zł

 

MAGIA RÓŻY - NAWILŻENIE I REGENERACJA

Ten niezwykle delikatny i zmysłowy zabieg na bazie kremowej maski z kiełków pszenicy oraz esencji z róży doskonale wygładza, odżywia i nawilża spragnioną skórę. Olejek różany wpływa pozytywnie na nastrój, euforyzuje, odpręża... Idealna propozycja dla osiągnięcia równowagi między duszą a ciałem.

Czas trwania: do 45 minut     Cena: 250 zł

 

MORSKIE ALGI – DETOKS I MINERAŁY DLA GŁADKIEJ SKÓRY

Algi, cenne źródło energii prosto z morza, zapewniają skórze witalność i młody wygląd, stymulują metabolizm i wspomagają detoksykację, zaopatrując skórę w niezbędne minerały. Są doskonałe w walce z cellulitem i luźną skórą. Algi silnie nawilżają skórę, powodując, że staje się jędrniejsza, rozświetlona i bardziej napięta. Dodatkowo naturalna sól morska z Atlantyku nawilża i przywraca skórze odpowiednie pH. 

Czas trwania: do 45 minut     Cena: 250 zł

 

KOKTAJL MŁODOŚCI – CZEREŚNIOWE ODŻYWIENIE

Ten niezwykły zabieg pielęgnacyjny kryje w sobie unikalną filozofię piękna opartą na bogactwie owocu czereśni o działaniu antyoksydacyjnym, który chroni komórki i materiał genetyczny (DNA) skóry przed działaniem wolnych rodników, będących jedną z przyczyn przedwczesnego starzenia i niszczenia skóry, jak i całego organizmu. Skóra zyskuje zdolność do samoregeneracji i odbudowy zniszczonych z wiekiem struktur. To prawdziwy eliskir dla skóry.

Czas trwania: do 45 minut     Cena: 250 zł

 

TORFOWY ODPOCZYNEK DLA MIĘŚNI I STAWÓW

Błoto torfowe, od lat cenione za swoje wyjątkowe właściwości, jest bardzo efektywne, szczególnie jako terapia z zakresu ciepłolecznictwa. Zabieg ma działanie przeciwzapalne, aktywuje metabolizm, stymuluje cyrkulację krwi i relaksuje napięcia mięśniowe.

Czas trwania: do 45 minut     Cena: 220 zł

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close