Pokaż wskazówki Wróć do treści
Przejdź do treści Idź do góry

Розташування

Talaria Resort&SPA położona jest w Trojanowie (woj. mazowieckie) przy drodze krajowej nr 17 relacji Warszawa - Lublin - Zamość (blisko granica państwa).

Odległość od Garwolina - siedziby powiatu - wynosi ok. 30 km, od Warszawy 93 km (od Lotniska Chopina 100 km), zaś od Lublina 78 km.

Centrum tego wyjątkowego miejsca stanowi XIX wieczny pałac, otoczony stawami i unikalną przyrodą 25 hektarowego parku. Tu gości cisza, spokój i harmonia. Tu słychać szum traw, szelest liści, radosny śpiew ptaków, koncert  jesienny na dwa świerszcze i wiatr w kominie, a przy dobrej pogodzie ducha nawet własne marzenia!

 

TRANSFER

Nie chcesz zabierać auta? ZOSTAW JE W DOMU!
Gwarantujemy Ci gościnny transfer z lotniska czy Dworca PKP (w Warszawie i Lublinie). Koszt to jedyne 350 zł za kurs, W przypadku dalszych lokalizacji transport wyceniamy indywidualnie.

 

UTRUDNIENIA NA K17

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że obecnie trwają prace remontowe na drodze krajowej nr 17.  Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i kierowanie się na wskazane objazdy.

Trasa do Talaria Resort & SPA od strony Warszawy i Lublina prowadzi poprzez drogę krajową nr 17.  Jadąc od strony Warszawy ostatni skręt w prawo do Talaria Resort & SPA znajduje się naprzeciwko Szkoły Podstawowej, tuż przed fotoradarem. Analogicznie jadąc od strony Lublina, prosimy o skręt w lewo za fotoradarem, gdzie szkoła będzie się mieścić po prawej stronie. Następnie prosimy podążać tą drogą cały czas prosto ok. 1,5km i skręcić w lewo w bramę główną.

W razie problemów z dojazdem, służymy pomocą pod numerem telefonu 511 411 189.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij