Pokaż wskazówki Wróć do treści
Przejdź do treści Idź do góry

Розташування

Talaria Resort&SPA położona jest w Trojanowie (woj. mazowieckie) przy drodze krajowej nr 17 relacji Warszawa - Lublin - Zamość (blisko granica państwa).

Odległość od Garwolina - siedziby powiatu - wynosi ok. 30 km, od Warszawy 93 km (od Lotniska Chopina 100 km), zaś od Lublina 78 km.

Centrum tego wyjątkowego miejsca stanowi XIX wieczny pałac, otoczony stawami i unikalną przyrodą 25 hektarowego parku. Tu gości cisza, spokój i harmonia. Tu słychać szum traw, szelest liści, radosny śpiew ptaków, koncert  jesienny na dwa świerszcze i wiatr w kominie, a przy dobrej pogodzie ducha nawet własne marzenia!

 

UTRUDNIENIA NA K17

Droga S17 na odcinku Garwolin – Trojanów i Lublin - Trojanów już otwarta!

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy,  że trasa do Talarii od strony Garwolina oraz Lublina jest już otwarta. Jadąc od strony Warszawy, na węźle nr 13 prosimy wybrać zjazd na prawy pas – Wola Życka/ Żelechów,  następnie na rondzie pierwszy zjazd, na następnym rondzie drugi zjazd. Prosimy jechać ok. 1km prosto. Naprzeciwko widnieć będzie sklep Lewiatan, gdzie skręcamy w prawą stronę. Dalej jedziemy prosto, po lewej stronie znajduje się brama główna Talarii.  Analogicznie jadąc od strony Lublina, prosimy kierować się drogą krajową S17, następnie skręcić na węźle nr 13 w zjazd Wola Życka, kierować się  na pierwszym rondzie na pierwszy  zjazd, na drugim rondzie drugi zjazd, na trzecim rondzie drugi zjazd.

 

Informujemy również, że obecnie trwają prace remontowe na drodze krajowej S17 na odcinku Warszawa -  Garwolin. 

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i kierowanie się na wskazane objazdy.

 

W razie problemów z dojazdem, służymy pomocą pod numerem telefonu 511 411 189.

Zespół Talaria Resort & SPA

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij