12oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Смаки Talarii

Talaria to świat wyrafinowanej gastronomii z elementami kuchni wellness. Zapraszamy do restauracji: Sophie i Susanne, a także do baru Catherine.

Poprzednia strona

Nasza kuchnia oparta jest na sezonowości natury, z którą obcujemy. Inspirują nas pory roku, towarzyszące nam i nadające charakter naszemu miejscu. Czujemy związek z naszym regionem, dlatego korzystamy z produktów miejscowych. Nasza karta zawiera także znane i lubiane przez naszych Gości potrawy.
Każdy Szef Kuchni ma swoje tajemnice... Nasz przy tworzeniu nowych dań lubi je delikatnie "podkręcić" czymś, czym w ogóle się tego nikt nie spodziewa...

 

W Talaria Resort & SPA zapraszamy naszych Gości do trzech restauracji:

Restauracja Sophie posiada przestronny letni taras. Utrzymana w barwach zieleni i fioletu, kusi wielbicieli dobrych, domowych smaków serwowanych przez naszego Szefa Kuchni, Konrada Talarka.

Restauracja Susanne z czerwonym kolorem ścian, przypadnie do gustu szczególnie Paniom. Może też być doskonałym wyborem na romantyczną kolację.

Restauracja First Lady to klimatyczna sala z kominkiem, urządzona w klasycznym stylu. Posiada oddzielny taras z widokiem na park i stawy.

We wszystkich restauracjach podajemy posiłki w ramach wybranych pakietów pobytowych, a także a la carte.

HIT! Nasze restauracje wyróżnia możliwość korzystania z nich w szlafrokach - zapewniamy naszym Gościom pełen relaks!

Prosimy spodziewać się męskiej obsługi, a także mężczyzn korzystających z restauracji a la carte.

 

Godziny podawania posiłków pakietowych:

od 08:00 do 10:30 - śniadania (w dni od poniedziałku do piątku od 07:00)

od 13:00 do 15:00 - lunche (dla Gości Day SPA)

od 17:00 do 20:30 - kolacje (każdy pobyt w Talaria Resort & SPA, oprócz noclegu ze śniadaniem, rozpoczyna się tym posiłkiem; wcześniej zapraszamy do restauracji a la carte)

 

Godziny otwarcia restauracji a la carte:

od 12:00 do 22:00 lub do ostatniego Gościa (codziennie)

 

Zapraszamy także na pysznego drinka albo kawę do naszego baru Catherine.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij