Wellness

Wellness to specjalna strefa osiągania dobrego samopoczucia w indywidualny sposób, dostępna w ramach każdego pobytu w Talarii, a także w formule day spa. Tu znajdziesz wszystko dla relaksu, oczyszczania i regeneracji oraz witalizowania ciała i umysłu.  Zaprojektowana z myślą o potrzebach naszych Gości, tak aby intuicyjnie zachęcać do relaksu, odnowy biologicznej i oczyszczania, a także uczenia prawidłowej pielęgnacji i dbałości o własne lepsze samopoczucie na co dzień. Ty  wybierasz codziennie, na ile będzie korzystać z tej strefy samodzielnie, a na ile i w którym momencie wybierzesz aktywność z naszym terapeutą w ramach codziennego programu aktywności.

 

W ZWIĄZKU Z PANUJĄCĄ SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ, PROSIMY O WYROZUMIAŁOŚĆ W KWESTII NIEDOSTĘPNOŚCI WSZYSTKICH UDOGODNIEŃ. ZALECAMY KONTAKT Z RECEPCJĄ, ABY UPEWNIĆ SIĘ, CZY INTERESUJĄCE PAŃSTWA USŁUGI SĄ OFEROWANE.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij