Sobota, 30/10/2021

Zumba weekend

ZUMBA to innowacyjny program fitness, który łączy taniec i aerobik. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę imprezy i porywają do zabawy. Jest to dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, jak merengue, salsa, cumbia, reggaeton, bachata i wiele innych. Sukces programu to koncept fitness-zabawy i przeobrażenie treningu w rozrywkę. Są to zajęcia dla każdego bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła zajęć sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć (a na kolejnych jeszcze lepiej :)). Dbasz o kondycję, spalasz kalorie i zaprzyjaźniasz się ze sobą, swoim ciałem, bez liczenia powtórzeń, żmudnego ćwiczenia kroków - po prostu się bawiąc. I to jest sukces programu ZUMBA FITNESS: poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. 

 

Harmonogram zajęć:

Sobota, 30 października: 11:00 i 17:00

Niedziela, 31 października: 10:00

 

UCZESTNICTWO W ZAJĘCIACH DLA NASZYCH GOŚCI GRATIS

Harmonogram może ulec zmianie.

 

Zarezerwuj dowolny pakiet pobytowy i ciesz się z uczestnictwa w warsztatach - KLIKNIJ TUTAJ

 

Zajęcia poprowadzi:

JOANNA POMARAŃSKA

Licencjonowana instruktorka programu ZUMBA FITNESS oraz ZUMBA KIDS, od kilku lat prowadzi regularne zajęcia dla dzieci i dorosłych w okolicach Mińska Mazowieckiego, współorganizatorka maratonu ZUMBA w ZIELONEJ GMINIE. Współpracuje także z różnymi instytucjami, prowadząc zajęcia ZUMBA na imprezach okolicznościowych, integracjach firmowych i eventach. A do tego - nasz stały Gość od wielu lat :)

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij