2oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Ciało - peelingi w strefie hammam

Oczyszczanie i relaks

Poprzednia strona

PEELING SOLNO-OLEJOWY (Kurland)

Oczyszczający masaż – peeling całego ciała na ciepłym kamieniu na bazie atlantyckiej soli morskiej i mieszanki olejowej. Wygładza, mineralizuje, pobudza detoksykację i metabolizm ciała, poprawia krążenie i ogólny wygląd skóry oraz – w zależności od rodzaju olejku – odświeża i witalizuje lub relaksuje i uspokaja.

Czas trwania: do 45 minut

Cena: 140 PLN – peeling dla jednej osoby

Cena: 120 PLN / os. – peeling dla dwóch osób

 

AROMATYCZNY KAWOWY PEELING

Peeling całego ciała na ciepłym kamieniu na bazie aromatycznej kawy i szlachetnych olei bazowych to znany od wieków tradycyjny balijski specyfik antycellulitowy. Stymuluje metabolizm komórkowy i oczyszcza z toksyn, hamuje procesy starzenia. Aromatyczny zapach kawy i pomarańczy działa energetyzująco na ciało i orzeźwiająco na zmysły.

Czas trwania: do 45 minut

Cena: 140 PLN – peeling dla jednej osoby

Cena: 120 PLN / os. – peeling dla dwóch osób

 

SZLACHETNA GLINKA

To wyjątkowa ceremonia w łaźni parowo błotnej z wykorzystaniem białej glinki BOLUS ALFA i zmysłowych olejków, z której możesz skorzystać indywidualnie lub z przyjaciółkami. Zabieg z wykorzystaniem glinki, soli, pary i aromaterapii działa detoksykująco, oczyszczająco oraz złuszczająco, zmiękcza i rozświetla skórę ciała i twarzy, optymalizuje PH skóry. Idealnie przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Czas trwania: do 45-60 minut

Seans dla 1 osoby: 120 PLN / os.

Seans dla 2-3 osób: 110 PLN /os.

Seans dla 4-6 osób: 80 PLN /os.

 

AUTOPEELINGI W PERŁOWYM HAMMAMIE

Autopeelingi w łaźni parowej lub hammamie to nasza specjalność. Codziennie w kurierze znajdziesz terminy rytuałów z autopeelingiem. Niezależnie od tych terminów możesz w dogodnym terminie skorzystać z łaźni parowej lub strefy hammamu (w ramach dostępności), wybierając jeden z naszych autpeelingów  à la carte: np. solno-olejowy, o zapachu pomarańczy, miodowo-cukrowy, zasadowy czy jogurtowy (informacja w recepcji SPA).

Mieszanka do autopeelingu:                                      25 PLN

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij