11oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Masaże - teraz plecy

Idealne terapie dla bolących pleców...

Poprzednia strona

TERAZ PLECY – MASAŻ REZONANSOWY. SPECJALNOŚĆ TALARII!

To połączenie naturalnych balsamów, ziół i olejów oraz różnorodnych terapii dla maksymalnego efektu – zrelaksowania mięśni pleców. To jednocześnie połączenie masażu klasycznego z masażem bańką chińską, gorącą rolką wg dra Kneippa oraz masażem dźwiękiem mis tybetańskich.

Czas trwania: do 60 minut                                  Cena: 180 PLN

 

OGNISTY MASAŻ PLECÓW

Klasyczny masaż pleców z rozgrzaniem spiętych mięśni ciepłem ognia, wykonywany na rozgrzanym piasku kwarcowym. Witalizuje i relaksuje zmęczone plecy oraz głębokie mięśnie przykręgosłupowe, dodając nowej energii.

Czas trwania: do 35 minut                                  Cena: 110 PLN

 

SŁODKI DETOX DLA PLECÓW – MIODOWY MASAŻ PLECÓW

Masaż miodem pleców to prawdziwe odprężenie i detoks dla osób silnie zestresowanych. Pobudza krążenie krwi oraz limfy, wyciąga toksyny z głębszych warstw, stymuluje oczyszczanie komórkowe, dotlenia, odstresowuje i relaksuje.

Czas trwania: do 30 minut                                  Cena: 130 PLN

 

CHWILA RELAKSU – MASAŻ KARKU I SZYI

Relaksujący masaż, który rozpoczyna się od ciepłego kompresu. Propozycja  dla osób poszukujących szybkiego relaksu dla zmęczonych i zestresowanych mięśni karku i szyi .

Czas trwania: do 20 minut                                    Cena: 80 PLN

 

MASAŻ PLECÓW – LĘDŹWIE, KARK I SZYJA

Masaż nastawiony na rozluźnienie mięśni krzyżowo-lędźwiowych i przykręgosłupowych wzdłuż całego kręgosłupa oraz mięśni karku i szyi. Doskonały na bolące i napięte mięśnie oraz jako relaks.

Czas trwania: do 30 minut                                    Cena: 95 PLN

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij