Piątek, 07/09/2018

Pożegnanie wakacji

Pożegnanie wakacji w Talaria Resort & SPA: weekend 7-9.09.2018r.

 

Wakacje, czyli oczekiwany przez każdego czas pozwala nam odpocząć, zregenerować siły witalne, pozbyć się wszelkich zmartwień oraz sprawia, że chwilami ten czas się zatrzymuje. Niestety nie dla naszej skóry. Słońce, woda, przyjemny letni wiatr oprócz miłych wspomnień pozostawiają a naszej skórze różne zmiany. Staje się ona wysuszona, a nawet szorstka, pozbawiona blasku, traci jędrność i elastyczność.

My mamy na to radę.

 

W dniach 8-9 września czekamy na Panie z konsultacjami i poradami prowadzonymi w naszej strefie SPA przez kosmetologa YONELLE.

Proponujemy:

EKSPERCKĄ STREFĘ YONELLE i SPECJALNĄ OFERTĘ ZABIEGOWĄ SPA

  • Testowanie produktów Yonelle,
  • Profesjonalne badanie kondycji skóry,
  • Indywidualny dobór pielęgnacji domowej,
  • Gifty, upominki kosmetyczne,
  • Specjalna oferta zakupu kosmetyków,
  • Doskonałe zabiegi  na twarz i ciało ekspresowo rewitalizujące i odmładzające skórę,
  • Do  zabiegów  PREMIUM Yonelle prezent kosmetyczny,
  • Rytuały saunowe połączone z pielęgnacją ciała i włosów - sobota wieczór.

 

Serdecznie zapraszamy z naszym zespołem kosmetologów i terapeutów SPA. Przyjdź, umów się a my zajmiemy się Twoją skórą. Wyjdziesz piękna i  doskonale odprężona.

 

!!! HIT !!!
 
Serdecznie zapraszamy na warsztaty z psychologiem i projektantem w jednej osobie: z Mileną Orzechowską, właścicielką marki MOOD. Podczas spotkania spróbujemy wspólnie zweryfikować, na jakim poziomie jest nasza samoocena. Pani psycholog doradzi nam, jak w łatwy sposób nad nią pracować w przyszłości. W trakcie warsztatów porozmawiamy zarówno o wnętrzu, jak i wyglądzie fizycznym. Projektantka przedstawi nam typy kobiecych sylwetek – oczywiście nie zabraknie rad w postaci trików stylizacyjnych. Jeśli warsztaty wzmogą jedynie nasz modowy apetyt, możliwe będą indywidualne konsultacje stylizacyjne z projektantką.
 
„Jako projektant zdaję sobie sprawę, iż nie wszystkie kobiety są odzwierciedleniem współczesnych kanonów pięknej sylwetki. Kobieta może być piękna bez względu na obwód bioder. Dzięki marce MOOD udowodniam, że bez względu na rozmiar każda z kobiet może czuć się pięknie, elegancko, a zarazem ponętnie i stylowo.” – pozdrawiam Milena Orzechowska.

 

Dokładny program ukaże się do 31 sierpnia 2018r.

 

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij