Sobota, 25/05/2019

Warsztaty makijażowe z Mary Kay

TRENDY WIOSNA / LATO 2019 - WARSZTATY MAKIJAŻOWE Z MARY KAY

25 maja od 15:00 do 20:00

 

Szukacie pomysłów na makijaż na wiosnę - lato 2019? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy lekcję makijażu opartą na najnowszych trendach. Delikatny róż, cienie w kolorach ziemi, wypielęgnowana skóra oraz z jednej strony naturalny blask, z drugiej klasyczny błysk przy pomocy dedykowanych kosmetyków, ale także nowe odcienie zachęcające do eksperymentów. 

To tylko niektóre propozycje na sezon wiosna - lato 2019!

Jakie rozświetlenie twarzy będzie modne wiosną i latem 2019? Wykonane pielęgnacją, które daje cerze naturalny, zdrowy, nawilżony wygląd, albo kremowym lub płynnym rozświetlaczem

 

To wszystko i jeszcze więcej na warsztatach makijażu już 25 maja. 

 

Wstęp jest bezpłatny dla naszych Gości.

 

Warsztaty poprowadzi Anna Lach - z wykształcenia kosmetolog, wizażysta. Od trzech lat Niezależna Dyrektor Sprzedaży Firmy Mary Kay - jednej z największych amerykańskich potęg w branży kosmetycznej. 

Z pasją zajmuje się doborem odpowiedniej pielęgnacji dostosowanej do potrzeb skóry i szkoli setki kobiet, jak dobrze czuć się w makijażu każdego dnia, pokazując jego kolejne kroki. 

Pracuje tak, jakby każda kobieta miała tabliczkę z napisem "Spraw, abym poczuła się ważna".

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij