26oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Активність зимою

W Talarii nie boimy się zimy! Zachęcamy do czerpania z niej korzyści.

Poprzednia strona

W ofercie zimowych aktywności zaplanowaliśmy wiele propozycji, dzięki którym czas spędzony w Trojanowie może być połączeniem fantastycznej zabawy z dbałością o zdrowie i dobrą kondycję.

Jeśli uważasz, że zima to okres, w którym najchętniej wygrzewasz się pod kocem z dobrą książką i ciepłą herbatą, nadrabiasz zaległości w nieobejrzanych filmach, a wejście na wagę jest dla Ciebie wyzwaniem, my udowodnimy Ci, że ten czas możesz spędzić inaczej! Oto nasze argumenty.

ZIMOWY JOGGING

Bieganie w okresie zimy to wyzwanie dla odważnych. Gdy na zewnątrz prószy śnieg, mróz daje się we znaki, a zimne powietrze nie ułatwia oddychania, wyjście na trening wymaga samozaparcia. Wystarczy przełamać się i poczuć siłę, energię i radość z treningu.

SPACERY ZIMOWĄ PORĄ

Dla tych, którzy nie przepadają za bieganiem, proponujemy spacery po parku na terenie kompleksu. Spacer dotlenia nasz organizm, a tym samym poprawia nasze samopoczucie.

NORDIC WALKING

Ta forma ruchu może być doskonałą alternatywą dla spacerów. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i nasze zdrowie. Wzmacnia odporność organizmu, co jest bardzo istotne w okresie jesienno - zimowym. Aktywność ta polecana jest również dla seniorek, gdyż regularny trening poprawia krążenie oraz funkcjonalność układu oddechowego. Dodatkowo kijki utrzymują nie tylko równowagę podczas marszu, ale i chronią przed upadkiem.

Jeśli nie korzystałaś dotąd z tej formy aktywności zapytaj nas o Instruktora, który nauczy Cię podstawowych technik Nording Walking.

BIESIADA PRZY OGNISKU

Zapraszamy na niezapomniane biesiady przy ognisku w naszej „Rybaczówce”. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy rozgrzewające napary z ziół lub poczęstujemy Cię jedną z naszych wyśmienitych nalewek.


A jeśli nie przepadasz za niską temperaturą i mrozem, zachęcamy do skorzystania ze Strefy Cardio, Świata Aqua & Sauna, Domku Ziołowego, My Bania czy Hammamu. Do Państwa dyspozycji w Sali Kominkowej oddajemy także stół do bilarda oraz piłkarzyków (prosimy upewnić się o dostępność danego dnia).

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij