12oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Відділ не тільки для жінок

Talaria Resort & SPA to wyjątkowe miejsce dla wszystkich!

Poprzednia strona

Talaria to kraina wypoczynku i przyjemności, źródło zdrowia, kondycji i urody, oaza spokoju i aktywności, inspiracji i edukacji - a także wyjątkowe miejsce na organizację wesela czy spotkania biznesowego!


Co ważne, każdy weekend jest w Talarii FOR LADIES ONLY - Panowie, a od 1 września 2023 roku również chłopcy w każdym wieku oraz dziewczynki do 12. roku życia nie mają możliwości przenocować w pokojach w części pałacowej i pawilonowej oraz wstępu do strefy SPA. W dniach od niedzieli po południu do piątku rano Talaria jest miejscem otwartym także dla Panów i całych rodzin. Zapraszamy Panów szczególnie na pobyt w formule wellinclusive albo ze śniadaniem.

 

Prosimy spodziewać się męskiej obsługi, a także mężczyzn korzystających z oferty restauracji a la carte.

 

Lista najbliższych terminów weekendowych "koedukacyjnych" i świątecznych - gdzie możliwy jest pobyt Panów:

  • długi weekend majowy (28 kwietnia - 3 maja 2023 r.) - istnieje możliwość rezerwacji dowolnego pakietu* lub oferty specjalnej (KLIK)
  • cały okres wakacyjny (1 czerwca - 31 sierpnia 2023 r.) - istnieje możliwość rezerwacji dowolnego pakietu lub oferty specjalnej (HELLO SUMMER WEEKEND W BIKINI LETNIE SPA SZYTE NA MIARĘ)
  • jedna doba w weekend, z piątku na sobotę 8 - 9 września 2023 r. - istnieje możliwość rezerwacji dowolnego pakietu

 

* oprócz ofert specjalnych "Odwrócony weekend" oraz "Niedziela dla sprytnych"

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij