23oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Магія бізнесу

Poprzednia strona

„Są pracowite i rzetelne, nie potrzebują przywilejów. Mają ogromny dar przekonywania i łatwo przychodzi im wypracowywanie kompromisów. Są konkretne i odważne. Chętnie włączają pracowników do procesu zarządzania. Szybciej uczą się na własnych błędach”. Kobiety w biznesie – tak piszą o nich mężczyźni.
Zapraszamy do odkrycia „piękniejszej twarzy biznesu”. W podróż służbową zabiorą nas: Harriet Hubbard Ayer i Helena Rubinstein (obie zbiły majątek w branży kosmetycznej), Oprah Winfrey, multimilionerka Sara Blakely, która zarobiła swój pierwszy milion przed trzydziestką, właścicielka firmy Spanx produkującej bieliznę wyszczuplającą czy Sheryl Sandberg – od 2008 r. szefowa operacyjna Facebooka.
Każda z nich, aby osiągać sukces, musi od czasu do czasu odpocząć. Sheryl Sandberg co prawda śpi na co dzień tylko 2 do 3 godzin na dobę, jednak nadrabia niedobór snu podczas urlopu. Zapraszamy Panie do pójścia w jej ślady i skorzystania z naszego serwisu dobrego snu lub do relaksu w naszym SPA!

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij